Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen készi körfűrészt...

Milyen készi körfűrészt érdemes vásárolnom?

Figyelt kérdés

Sosem használtam még ilyet.

Konyhai munkalapot, OSB lapot, bútorlapot, fenyőfa deszkákat akarok méretre vágni vele.


Tudnátok konkrét típust javasolni,

vagy szempontokat mondani a választáshoz.


20-40ezer ft-ot szánok rá.


2011. máj. 4. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Hello


kontkrét terméket nem tudok mondani csak márkákat mert ismerek őket

Bosch soha ne vegyél hiába hirdetik, hogy német minőség meg milyen fasza egyszerűen olyan anyagok vannak benne mint bármelyik más olcsobban és még elég drága is a bosch mert hát ugye meg kell fizetni a hirnevet ami egy elég nagy hazugság szóval bosch kilőve, továbbá a Black and Decker, Asist, Tip, Ok, is kilőve elég silány minőségűek, de javaslom a Metabo, Hitachi, Dewald és a Festool-t, bár a Festool nem a lgolcsóbb de alapvetően sokkal de sokkal jobb mint bármelyik más, van egy csomú Festool gépem és már bő 11 évesek és semmi bajuk sincsen, egyébként a Festoolnál dolgozom gyártásvezetőként és minden anyagot németországból szállítanak hozzá semmilyen anyagot sem szállítanak a távolkeletről

2011. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.Pityu ***** válasza:
Bruhaha!Előző hozzászóló!Ne vetessük már meg a hobbiszinten barkácsoló kérdezővel a profi 100.000 Ft-s gépeket!Teljesen jó otthoni használatra a zöld bosch,black&decker,vagy bármelyik középkategóriás barkácsgép!Kb.10.000 Ftért
2011. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy DWT típusúmasinát néztem ki. arról van véleményetek?
2011. máj. 8. 18:57
 4/8 P.Pityu ***** válasza:
DWT?Én nem ismeren,de ha a DeWalt-ra gondoltál,az nagyon jó minőségü, és nem is olcsó.
2011. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez a típus

[link]

2011. máj. 17. 09:49
 6/8 P.Pityu ***** válasza:

Valamiért nem tudom megnyitni a linket.

Visszatérve az eredeti kérdéshez:

Ha úgy gondolod,hogy évente csak pár alkalommal fogod használni ,akkor megveheted az olcsobb kategóriájú fürészt.

Ami nagyon fontos,hogy nézz utána a szervizhálozatnak,mert ha meghibásodik az olcsó fürészed, és 100 kmet kell autózni a szervizig,akkor az már drága fürész lesz.

A Bosch ,B&D és más elterjedtebb márkák talán biztosabb szervíz, és alkatrészutánpotlással rendelkezhetnek.

2011. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Itt egy ryobi körfűrész ami alapvetően otthoni barkácsoláshoz való, ipari célra inkább a makita a jó márka, igaz drágább is.

2012. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül egy makita mellett döntöttem, és nem csalódtam benne.
2012. aug. 16. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!