Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Obi fa kerítés elem mennyire...

Stone007 kérdése:

Obi fa kerítés elem mennyire tartós?

Figyelt kérdés
A 180x180-as elem ami impregnált.

2020. márc. 9. 17:53
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Ha arra gondolsz akkor ezek nem örök életre készülnek. Ha ilyen telekhatárra tervezed véglegesre inkább valami masszívabb megoldást keress szerintem. Udvarba két harom darab szélfogónak térelválasztónak jó inkább szerintem.
2020. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én utcafrontra tervezek ilyet mert szerintem mutatós.Ha lekezelem lazurral az gondolom növeli az élettartamát? De mégis mennyi évet bírhat?
2020. márc. 10. 05:12
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
Egyszer kaptam egyet ilyet. Hasznalt volt már. Gyenge valami. Tűzőgépoel összetűzve
2020. márc. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
Ha masszívan rögzíted nyilván évek8g jó. De ahoz drága szerintem hogy x évente cserélgesd. De ha nem zavar hogy időnkènt cserélni kell vedd meg.
2020. márc. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szembe szomszédét agy nagyobb vihar után, a mi telkünkről szedtük össze, ezer darabra hullott. Ennyire tartós.
2020. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kb 4-5 év legfeljebb,ha minden évben lekened, bár szerintem a 3.évben már elég csúnya lesz.


Egyébként én csináltam ilyet még régebben akácból,gombaölős,kártevőírtós,égésmentesítős cuccban áztattam a fát kb 1 hétig,utána szárít, utána alapozó/fedő az bírt 12-évet úgy hogy 3x volt újrakenve de csak a vége felé, mondjuk a cuccok amikkel kezeltem még régről megmaradt anyagok voltak, nem ilyen EU-s gyenge használhatatlan vackok.

2020. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy belátásgátló kerítéselem, és nem önálló kerítésnek való. Illetve hosszú távon nem jó önálló kerítésnek.
2020. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!