Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Autó belső műanyag felújítás...

Autó belső műanyag felújítás hogyan?

Figyelt kérdés

800-as és 2000-es papírral végigcsiszoltam viszonylag puha műanyagokat, mint ajtó fogó, belső kilincs. Fekete színű. Viszont kissé foltosnak néz ki.


Lakkal vagy valami alkohollal végig kenni? Szórt festékkel attól félek elveszti a tapintását/textúráját. Szeretném ha fényes lenne. Netán gumi/műanyag ápoló kellene?



2020. márc. 20. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Eladasra akarod felpimpelni? Mert szerintem most b*sztad szet az egesz belsejet a csiszolopapirral...
2020. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldat :D 6 km-es karcokkal volt tele, szóval még ha ilyen is a végeredmény, még mindig jobban néz ki. De láttam, hogy valaki ezt a módszert csinálta már, és perfekt lett. Valami építő kritikát kérnék szépen.
2020. márc. 20. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

esetleg típus, vagy netán egy kép? Bár azt ne küldj, mert akkor túl egyszerű lenne tanácsot adni.


Most tényleg azt gondolja mindenki, hogy Sanyika nekiesett a 20 éves suzukinak csiszoló papírral és várja a megerősítést, hogy csónaklakkal jó ötlet kikenni az egészet.

2020. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folton lassú polír (rongykorong polírpaszta), aztán ha mosás után jó, szilikon spray igen sajnálva, szemüvegtörlővel gyorsan eloszlatva.
2020. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm legutolsó! Ha van valami irodalom ezzel kapcsolatban, nagyon szívesen olvasnám pluszban.
2020. márc. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!