Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire jó minőségű ez a...

Kiráj12125 kérdése:

Mennyire jó minőségű ez a dugó kulcs készlet?

Figyelt kérdés

vagy milyen más minőségű és nem arany árban lévő készletek vannak?


[link]



2020. máj. 1. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzér... ez egy hilladék. Yatoban vannak elfogadhatóak. De pár ezresér semmit sem kapsz, és ne ilyen oldalon keress.
2020. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát szembe jött velem az internet nagy világában és gondoltam meg kérdezem, hisz 20k-ról van akciózva
2020. máj. 1. 21:04
 3/9 Fantom83 ***** válasza:

Ezen az oldalon nézem 10-ért,24 részes,Flinke készletet.

Ha az olyan minőség mint a Flinke láncfűrészem,akkor az simán megéri.

2020. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nem áraznak le semmi normális dolgot. Szerinted mennyiér vette a forgalmazó? 500-1000 ft?
2020. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon ha a számláló lejár akkor is ugyan úgy annyi marad az ára figyeld meg, nem fog visszaugrani 20k-ra.


Egyébként nekem volt ilyen készletem, a sárga nyelű csavarhúzószerűség nyele a kezemben roppant szét, mondjuk azt hozzá kell tenni hogy nem kis erő kellett hozzá, szerintem a márkás nyele is vagy elfordult volna, vagy szétroppant volna ugyan úgy, a racsnis szár meg a fejek egész jó acélosak voltak, míg nem raktam rá vascsövet egy berohadt csavarhoz nem volt gond, akkor viszont szétment a racsni(igen, sejthető volt de a 2300-as cuccot nem sajnáltam), a dugókat egyesével lopkodták el tőlem, amik vannak azok még szolgálnak.


Úgy összességében ha ugyan az gyártotta ezt a készletet is akkor merem ajánlani, én igazából meg voltam elégedve vele, ha kicsit jobban megbecsülöm, akkor még biztos jó lenne, de a fene gondolta hogy egész jó cucc, nekem is csak utólag esett le hogy igazából nem kis erővel kínáltam.

2020. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi minőség. Maximum bicikli szereléshez, ahol nem 10.9 meg 12.9-es nyomatékolt csavarokat kell leszedni, de oda is csak úgy, hogy veszel mellé 2 eft-ért egy fix hajtókart lazításhoz. 8-10 eft-ét már vehetsz relatíve jó minőségű készletet, ami az otthoni barkács igényeket kielégíti. Ez nem éri el azt a szintet.
2020. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez olyan minőség, hogy környezetvédelmi okból be kéne tiltani a forgalmazását. A gyártó csak a környezetet szennyezi vele, mert a falhasználó nagyon gyorsan eldobja.


Felelős ember nem vesz olyan terméket, ami használhatatlan.


Vegyél Kingtony-t, Hans-ot, Cetaform-ot, GedoreRed-et, Jonnesway-t, Proxxon-t. Nagyjából ezek a nálunk kapható minőségi cuccok.


Yato, Extol kerülendő!

2020. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most akadtam a kérdésre. Érdekes módon még mindig, hónapok elteltével is le van akciózva. Nem ismerem ezt a készletet, de a gyanúsan olcsó ár miatt nem merném megvenni. Ennyi pénzért középkategóriás fejekből kapsz 2-3 db-ot. Akció ide vagy oda, azt kötve hiszem, hogy a forgalmazó jelentős ráfizetéssel árulná. Márkásabb szettet vennék. Ami lehet hogy drágább, de csak egyszer kell megvenni és egy életre kiszolgál.
2020. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vettem innen ilyen készletet hátha olyan mint amit annó a piacon vettem, tök ugyan az egész jól bírja a fejek is pontosak, csak a bolt nem egészen korrekt 2-hét volt a szállítás...
2020. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!