Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy tudnám megoldani a...

Hogy tudnám megoldani a szúnyogháló kérdést belülről? Leírom részelteket lentre.

Figyelt kérdés

Az ilyen öntapadós nem jó, mert hamar tönkrement az esőtől, ezt légy szíves ne írjátok.


Tehát az a gondom, hogy csak belülről férek hozzá, kívülről semmit nem tudok csinálni, mert panel sokadik emelete.

Beszorítani sem tudom a keretet, mert hogyan?! Ráadásul mi van, ha mégis kiesik?!

Olyat pedig nem szeretnék, aminél az ablak nem csukható, tehát minden alkalommal kivenni, betenni...

Felrögzíteni sem nagyon tudom, mert arra gondoltam, hogy odacsavarozom és csak akkor lehetne leszedni, ha kicsavarozom, de a csavar fejétől nem lehetne az ablakon becsukni, besüllyeszteni pedig nem nagyon akarom, mert elég vékony az anyag ott.


2020. máj. 4. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akarsz komolyabb szerelési munkát, akkor csak az öntapadós a megoldás. Igen, tönkremegy, de ez ezzel jár, időnként cserélni kell.


Ha tartós megoldást szeretnél, akkor szakemberrel kell a redőny keretébe lehúzhatósat építeni. De ez nyilván drágább.

2020. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, az a problémám, hogy a lehúzhatós drága (persze ez viszonyítás kérdése).

De a szúnyogháló anyag megvan, tehát meg tudnám csinálni magát a szúnyoghálót ezer forintból kb, csak beszerelni nem nagyon tudom, de valahogy csak csak megoldom. :)

2020. máj. 4. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás, csak nagyon pontosan mérj:

[link]

2020. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

3-as vagyok

Közben olvasom, hogy magad akarod csinálni.

Azzal sincs gond, a linkelt áruhoz van szerelési videó, azt koppintsd le és kész.

Én is így csináltam.

2020. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan. Az ablakot is meg akarod változatlanul tartani? A keretben hány ablak van és hogyan, hogyan nyithatok? (Öntapadosat fel tudnál tenni de a csavarfej zavar? ) Legegyszerübb az lenne ha valami képet tennél ki.
2020. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fából van a keret, fel lehet rá szögelni. Régi ablakok esetén én így szoktam csinálni és erősebb, üvegszálas szúnyoghálót veszek, az tartós, nem szakad szét.
2020. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!