Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megéri megvenni a mostani...

Megéri megvenni a mostani parkside termékeket a lidl ből?

Figyelt kérdés

Van most az újságban ütve kalapács, flex, rezgőcsiszoló, szalagcsiszoló, meg pár kéziszerszám

Ezek közül van amit megéri megvenni?



2020. máj. 6. 19:11
1 2
 1/15 MancsWolf ***** válasza:
79%
Hogy neked megéri e, szükséged van e barmelyikre, illetve ki akarsz e X forintot adni rájuk azt csak te tudhatod. Amúgy igen, meglepően jó minőségűek a parkside termékek.
2020. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlenül mernek rá 3 év garanciát adni!!
2020. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ti megveszitek valamelyiket? Én a 5000 ezer forintos rezgőcsiszolón gondolkozok, mennyire jó festék lecsiszolására és festés előtti csiszolásra hasonlók?
2020. máj. 6. 20:28
 4/15 MancsWolf ***** válasza:
59%
Én jelenleg egyiket se. De csak a családi kassza miatt. Csökkentett munkaidő csökkentett fizetés. Viszont ha visszatér minden a rendes kerékvágásba, szinte biztos hogy parkside termékekkel töltöm fel az eszközparkom.
2020. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Villanyszerelő vagy, de a parkside még a metabo-hilti gépekhez képest is elég jo. Robosztus, erős design úgyhogy én csak ajánlani tudom.
2020. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagyok*
2020. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" parkside termékekkel töltöm fel az eszközparkom."

Én is ezt csinálom. :)

2020. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Láttam egy hasonló kérdést télen akkor az emberek teljesen mást mondtak
2020. máj. 7. 17:11
 9/15 MancsWolf ***** válasza:
Mert nem vagyok benne biztos hogy használták is. Sokan úgy vannak vele ha valami sajátmárkás termék az csak sz..r lehet. Dolgoztam olyan belső burkoló mellett akinek csak parkside gépei voltak. Gyakorlatilag ipari környezetben is megállják a helyüket.
2020. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

" ...de a parkside még a metabo-hilti gépekhez képest is elég jo."


Ez a hónap vicce.


Istenem, milliószor le lett írva, hogy ezek a Lidl-s gépek nem ipari minőségűek. Ne tegyünk már úgy, mint ha ezek képviselnék a gépgyártás csúcsát. Sajnos a legtöbb magyarnak fogalma sincs a minőségről. Semmivel sem jobbak ezek a gépek, mint régen a gazdaságos, bevásárlóközpontos saját márkás cuccok. Olyan cégnél dogozom, ahol naponta fordulnak meg profi kivitelező cégek, egyik sem dolgozik barkácskategóriás géppel, nem véletlenül.


és nyugodtan nyomjátok a piros kezet, aki igazat mond sosem népszerű...

2020. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!