Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megéri megvenni a mostani...

Megéri megvenni a mostani parkside termékeket a lidl ből?

Figyelt kérdés

Van most az újságban ütve kalapács, flex, rezgőcsiszoló, szalagcsiszoló, meg pár kéziszerszám

Ezek közül van amit megéri megvenni?



2020. máj. 6. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Barkácsolni, ezt azt megcsinálni a ház körül biztos jó. Én nem mertem még venni semmilyen gépet,szerszámot , műszaki cikket egyik bevásárló láncolattól sem, mint ahogyan cipőt sem. Azt tanultam, hogy a jót egyszer kell megvenni, igaz az sohasem olcsó, de neked kell eldöntened.
2020. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nemaRendőrség ***** válasza:
25%

Nyugodtan vedd meg aztán úgy jársz mint a haverom akinek felrobban a kompresszor és vitte vele a lakókocsi egy részét.

Lidlben nagyon sajnálták majd visszafizették az árát, ő meg ottmaradt egy lyukas, használhatatlanná vált lakókocsival.

2020. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Régen a németek a minőségben voltak jók.

Ma már csak a marketingben.

Minap vettem csavarokat az obiban, hazajövök hogy használjam őket, 4ből 3 tökéletes volt (már amennyire egy csavar lehet, volt menete meg feje), a negyedikbe beledugtam a csavarhúzót ami előtte a hármat roncsolás nélkül vitte, fordult kettő, nem volt feje. Konkrétan egy kör.

Ok kuka, előfordul, de vagy 20ból 5 ilyen volt...

Ránézek a dobozára. "GmbH" oh, ja német gyártmány, persze.

Remélem visszaveszik

2020. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 nemaRendőrség ***** válasza:
31%

Igazából kb arra számíts mintha aliexpressről rendelnél.

Olcsó, és talán nem égeti le a házat. Amit nem vennél aliról/wishről vagy ebayről azt innen se

2020. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Használni kell, és kiderül. Voltam értékesítő ipari környezetben, és voltam olyan fémipari műhelyben, ahol pont a Makitát kezdték el fikázni, mert a ssarokcsiszolójuk 2 nap utána megadta magát. Ami mondjuk nem csoda, mert a dobozán a "Made is Japan" helyett "Made in Romania" volt. Nem a márkát kell nézni, hanem hogy hol gyártják.


OBI-s LUX csavarbehajtó pl. napi használatban 3 éve megállás nélkül teljesít. Pedig erősen a belépő szintű barkács az ára szerint, mondjuk egy ugyanolyan Black & Decker-hez viszonyítva, kb. 1/3-ába került.


De olyan ez, mint az NGK gyertyával, amit vettem a kocsiba. Bele akartam tenni, de végül nem tettem, mert megláttam a csomagolást: "Made in France". Maradt benne az eddigi, a gyertyák meg mentek is a kukába bontatlanul idegből. Hulladék francia gyertya nem megy a kocsiba. Csak az a gáz, hogy nem találtam azóta sem Made in Japan feliratú NGK-t sehol... :(


Autószerelő barátom otthon Parkside szerszámokkal dolgozik (ütvefúró, csavarbehajtó). De autószereléshez csakis King Tony, YATO van a műhelyében.

2021. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!