Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Agancsot (60-70 éves, hagyaték...

Szakall54 kérdése:

Agancsot (60-70 éves, hagyatéki őz és szarvasagancsok) fel lehet darabolni dekopírfűrész fémvágólapjával?

Figyelt kérdés
Kisemlősök fogkoptatásához használnánk.

2020. jún. 6. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet darabolni dekopírfűrész fémvágólapjával. Csak kár!!!
2020. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én semmi esetre se használnám az általad írt célra, hiszen annak az agancsnak bizonyára jó ára van...!
2020. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább add el.
2020. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vasfűrésszel fellehet darabolni.
2020. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ki veszi meg? Nálunk is vannak hatalmas nagyok is, koponyával együtt. De a kutyának nem kell. Meguntam a hirdetgetést meg a várakozást az ígérgetőkre, akik soha el nem jönnek. Olyan is volt, aki hirdetett, hogy venne. Ő el is jött, de az volt a kifogás, hogy túl öreg, p max 10 éveset vesz ezért neki 100Ft-ot nem ér. Már azon gondolkozom, hogy következő lomtalanításkor kidobom őket. Nem kell senkinek. A szobám falára nem fogom kirakni. Porfogó lomnak a padlásra felesleges. Más felhasználási módját nem találtam...


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem próbáltam még elfűrészelni, de szerintem működhet. Végül is csontszerű anyag. Viszont ezek a trófeák általában lakkozva, kezelve vannak. Tehát nem biztos, hogy erre a célra a legjobb.

2020. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!