Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bútorlapokból - lapszabászatbó...

Bútorlapokból - lapszabászatból rendelve - építek bútort a nappalimba. Érdemes az élfólia színével variálni, a bútorlap színétől eltérő színű élfóliát választani?

Figyelt kérdés
Úgy képzelem, hogy a svájci szilva bútorlapok jól néznének ki erezett fekete élfóliával a kontrasztos élek miatt (és mert ez a két szín egyébként is jelen van a nappaliban). Persze gondolom, hogy ízlés kérdése, de érdekelne, hogy ki mit gondol róla. Esetleg megvalósult példákat tudnátok linkelni?

2020. júl. 23. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól nézne ki.
Talán működhet a helytől függően.
Eléggé felemás érzést ad.
Kuszának, rendezetlennek érezném.
Olcsó hatást kelt, nem erőltetném.
Kifejezetten rossz ötlet.
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Megnéztem a svájci szilvát. Hát, nem az én ízlésem. Sztem a fekete nem is megy hozzá. De a te nappalidba lesz, nem az enyémbe. Ne egy vadidegen ember véleménye alapján dönts.
2020. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem jön be, de szerintem ne ez alapján dönts, te fogod nézni nap mint nap!
2020. júl. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Megnéztem én is miről van szó, őszintén nekem se tetszik annyira, szerintem ne kombináld a feketével. De a te házad a te Várad ha a mi véleményünk alapján döntesz az sem jó :D
2020. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én se ismertem ezt a svájci szilvát. Megnéztem, és szerintem túl sötét ahhoz hogy feketével kombináld. Nem lesz kontrasztos. A feketével talán valami tölggyel kombinálva érnéd el a kívánt hatást. De őszintén szólva szerintem egy élfólia eltérő színe nem sokat dob egy bútoron, mert alig látod. Bár nem tudom milyen lesz az elrendezése a bútoroknak. Ha a frontokat variálod, akkor látványos lesz az eredmény. De ahhoz a helyedben világosabb fa színt választanék, ahogy feljebb írtam. De ez csak az én ízlésemet tükrözi.
2020. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne élfóliát kérj rá, hanem ABS élzárót! A vasalós élfólia 100%, hogy le fog pattogni.
2020. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a bútorlap akkor szép, ha nincs észrevehető eltérés az éleken. Bízd a szabászokra ezt, ők tanulták ezt.
2020. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!