Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrókalapácsot ajánlaná...

Milyen fúrókalapácsot ajánlanátok otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Volt egy Budget-em, de széthullott amikor igazán kellett volna. Mivel éppen építkezés előtt állok, nem szeretnék újra így járni, ha kell áldoznék rá akár többet is, fontos hogy tartós legyen. legalább 5J ütési energiára szükségem van és inkább SDS-Plus-os tokmányt választanék. Az Einhelleket (TE-RH32E) nézegettem, de ha jól tudom a tokmány fix, tehát ha elszáll, az egész gép kuka...

2020. aug. 31. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Parkside.
2020. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha építkezéshez kell, akkor nézzél egy normálisat. Nem olcsó, de legalább kibírja.

A többi barkácscélra van, néha elővenni.

2020. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 David82 ***** válasza:

5J ütési energiával már az sds-maxos gépek rendelkeznek. Szerintem, ha nem fúrsz 20-asnál nagyobb keresztmetszetű fúrószárral, akkor megteszi a Bosch 2-24 DRE, Makita HR2470, Dewalt D25133, vagy Dewalt D25134 (cserélhető tokmányos), Metabo KHE2644 (ilyen van nekem is), Hilti, Hikoki DH24PH, Stil, Milwaukee. Barkács kategória, de minőségi a Stanley, Back Decker, Aeg, stb. Einhell nagyon alap kategória, otthoni barkács, semmi extra.

Ezek, amiket felsoroltam 2,3-3,2 Joule ütőenergiát adnak.

2020. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!