Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy TV üvegasztal teherbírá...

Ha egy TV üvegasztal teherbírása hivatalosan 20kg, a TV pedig amit ráakarok tenni 27kg, az üveglap középen kitámasztásával történhet baj?

Figyelt kérdés
Ugye ha szemből nézem az üvegasztalt, akkor a TV-t minél hátrabbra fogom elhelyezni amennyire lehet, ott pedig kitámasztanám középen egy léccel a padlóhoz. Szerintetek így megfelelő lehet?

2020. szept. 7. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ki használ ma már 27 kg-os tévét? Az legalább egy 20 éves hagyományos képcsöves fos. Dobjad ki és vegyél helyette egy lapostévét.
2020. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lapos TV, csak nagy méretű, semmi extra nincs benne, mindegyik ilyen nehéz vagy még nehezebb...
2020. szept. 7. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem elég nagy lapostévém van, de az közelében sincs a 27 kg-nak. Még képcsövesnél is kicsit soknak találom, volt több képcsöves tv-m, egyik sem volt olyan súlyban, mint egy zsák cement.
2020. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Panasonic 65 colos TV és 27 kg, a Sony 75 colosa 35 kg, teljesen átlagos a súlyuk ekkora méretben...
2020. szept. 7. 17:42
 5/13 bamboochatheone ***** válasza:
90%

3. válaszoló!

Akkor javaslom próbálj meg felemelni egy kb 20 éve készült SONY 100 centiméter képátlójú képcsöves tévét. 80 kg volt, műanyag dobozzal. 72 centis kb 63 kg...

2020. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Valaki tud valamit a kérdésemre is mondani?

:)))

2020. szept. 7. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

1: Szerintem sokkal szebb a képcsöves TV képe, nekem is az van.

És nem is sugározza azt a sok szrt, amit a lapos TV.

Nem utolsósorban 1-5000 Ft-ért lehet megvenni.

2020. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az üvegben magában is van fezsültség, nem egy sztprit hallottam, hogy magától is elpattan. Nálunk is megtörtént a zuhanykabinnal.

Szóval inkább az üveget likvidáld.:)

2020. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 rettenetesen buta vagy, és még reklámozod is az ostobaságod.

Pont hogy a katódsugárcsöves tv bocsájt ki minimális röntgensugárzást. Ez az agyra káros lehet, ha túl sokáig nézi az ember közelről (mint ahogy a te példád is mutatja, hogy túl közelről tv-zel)

Az LCD kijelzők nem sugároznak semmit.

Ráadásul a régi analóg tv-k felbontása 440×480 körül mozgott, alacsony frekvenciás képfrissítéssel. Na ez az ami még a szemet is rontja.

2020. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7-es, úristen, a készülék típusának mi köze ahhoz, hogy milyen műsort sugároz?! Az égvilágon semmi, a műsort az adott csatorna stábja határozza meg! Ekkora gy#keret...!

Kérdező, amúgy egyetértek a #8-assal, szerintem is inkább másra tedd! Még ha alá is támasztod valamivel, akkor bár beszakadni nem fog, de így is necces, hogy a tv súlyától megrepedhet az üveglap, ne kockáztass!

2020. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!