Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csengetett mar be hozzadok...

Csengetett mar be hozzadok szomszed mert hangosak voltatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 22:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Nem.
2020. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen.

A rokonom a szomszéd. Szóval jött akkor ő is és csak jelezte hogy jött.

Más szomszéd nem. Azért figyelmesek vagyunk, mert nekünk se esne jól.

2020. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Egy mindenre érzékeny taxis volt, előtte egy család lakott ott, ők soha semmire nem panaszkodtak, se mi rájuk. Ez a hapsi kb az első nap átjött hogy hangosak vagyunk. Mondom ok, kb 1 hétig visszafogtuk magunkat, utána már nem, de többet nem panaszkodott
2020. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es flexeles, barkacsolas, felujitas miatt?
2020. szept. 13. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felújítás előtt meg átmentem előre elnézést kérni és szólni a szomszédnak... Nyilván néma csöndben nrm lehet dolgozni.
2020. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. Kulturáltan viselkedünk itthon. Felújítás előtt pedig kiírjuk a faliújságra, hogy mettől meddig lesz miattunk zaj, és elnézést kérünk ezért.
2020. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fantom83 ***** válasza:
36%

Egyik egyszer már csengetett,a másik többször a munkahelyemen ugatott,mert annak az nem tetszett,h miért cirkulázok az udvaron még 17.00 után.


Én igyekszem a munkámat (ha flexelás,vagy kalapálás) reggel 8-00-20.00 közé besorolni.


Szerintem ez nem akkora tahóság,mint piros betűs ünnepnapon,ami szombatra esik kistraktorral,hajnal 5.00kor kertet szántani,mert ilyen is van a környékben.

Vagy benzines fűnyíróval dolgozni,úgy h az udvar közepén 30cm-es mélynyomókból zuhog a mulatós zene teljes erővel...


A csendháborítás valahogy így szól:

"195. § (1) Aki lakott területen, az ott levő épületben, vagy az ahhoz tartozó telken,

tömegközlekedési eszközön, továbbá természeti és védett természeti területen indokolatlanul zajt

okoz, amely alkalmas arra, hogy mások nyugalmát, illetve a természeti vagy a védett természeti

értéket zavarja, szabálysértést követ el. "


Ha zene miatt vagy hangos,és reklamálnak,én arra azt mondom jogosan,mert gusztustalannak tartom.Akinek nem elég 5Watt,annak 500Watt sem elég.

De ha tényleg a ház körül nyomod a melót rendesen,ahogy azt kell,,és nem zenélgetsz közben,én elzavarnám őket csúnyán...

2020. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Volt. Vagy zene vagy edzes miatt, osszesen ~5* fordult elo az elmult 15 evben, 3 kulonbozo helyen.
2020. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!