Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehetne kitakarítani?

Hogyan lehetne kitakarítani?

Figyelt kérdés
Van egy 16 méter mély ásott kutam és nincsen benne víz. Nem akarok szakembert hívni hozzá. Csak úgy pattant az ötlet, hogy jó lehetne kertet öntözni vele. Tegnap bele engedtem őt köbméteres medence vizét és akkor gondoltam mi lenne ha.
2020. szept. 21. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan akarsz egy kiszáradt kútból öntözni? Nekem ez nem világos. Azzal, hogy kitakarítod, még nem lesz benne víz. És mihez akarsz szakembert hívni? Vízfakasztáshoz?
2020. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam esetleg kitakarítom és akkor lesz benne víz.
2020. szept. 21. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudsz arrol valamit, hogy miért nincs benne viz? Mi történhetett és mikor?
2020. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi már így vettük a házat 8 éve. Beton fedlap van rajta. Az idős szomszédok azt mondták, hogy régen bő vize volt. Szerintem el apadt mert nem használták. Beomolva nincsen és nem dobáltak bele semmit.
2020. szept. 21. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ha nem akarsz 16 méter mélyre lemászni egy kötélen és kis lapáttal kivödrözni a dzsuvát, akkor marad a szakember.

Ők is ugyanezt csinálnák, csak megfelelő eszközökkel és felszereléssel.

Amúgy szakember bevonása azért is lenne jobb, mert lehet ez a kút már kiapadt és nincs értelme foglalkozni vele.

2020. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom még akkor, hogy mi lesz vele. Lehet lemászok kipucolni.
2020. szept. 21. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csatornázás után száradt ki, akkor inkább ne fáradj!
2020. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, hogy mikor száradt ki. Szerintem azóta nem használták mióta hálózati víz be lett vezetve a településre. De mondjuk most van benne víz. Bele engedtem a medencét 😆
2020. szept. 21. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:

16 Méter Mély?,Merre laksz?

Gyűrűs kút vagy kővel van kirakva?

2020. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen 16 m. A fölső 1 méter téglával van kirakva. Utána földes végig.
2020. szept. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!