Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A csapnak a lefolyója el...

A csapnak a lefolyója el törhetett, megrepedhetett?

Figyelt kérdés

Nem teljesen a megfelelő kategória, de jobbat nem találtam.

Nem akarok barkácsolni, csak tudni hogy egyáltalán van e baj...


A macska sajnos beszorult a konyhabútor alá/mögé.

Négy év alatt ilyen sosem történt, de most egy zajtól megijedhetett...


A konyhabútor/pult tartalmazza a konyhai csapot, oda be vannak kötve a vízvezetékek, meg a lefolyó is.

A vízvezetékeknek nem lett semmi baja, amikor az egész bútor elhúzta m 5 cm-re...

A lefolyócső ilyesmi: [link]


Csak elég régi már...


A látható felületen nem lett törés vagy repedés, illetve szakaszok sem kapcsolódtak szét.

Csak ugye az a bajom, hogy ez mélyen, a falban folytatódik, olyan 20-25 centiig még...

Mivel teljesen merev az egész, azt gondolom, hogy attól hogy 5 cm-re elhúztam az egészet, belül valahol logikus lenne, hogy megsérült.


Ez reális?

Minek a nagyobb a valószínűsége, annak hogy igen, vagy annak hogy nem?


Mert ez egy panel lakás, azzal nem tesztelhetem le, hogy az alsó szomszéd beázik e vagy sem...

Ehhez meg gondolom elég egy apró repedés is.


A külsőrészem egyébként sehol sem szivárog a víz, ha picit megnyitom a csapot...



2020. okt. 7. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Van pár elírás ezért bocsi...


És még annyi, hogy maximum 5 cm-re húztam el, lehet kevesebbre...


Már nem tudom, mert ahogy kijött a macska, vissza is toltam.

2020. okt. 7. 11:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly nem történt. Figyeld pár napig a szivárgásokat, a cicusnak pedig magyarázd el, hogy máskor ne másszon oda..
2020. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engedd félig a mosogatót, aztán engedd ki a vizet, és figyelj alul. Ha nem csepeg, akkor nem lesz gond.

Nálam a falból kijövő és szifon utáni rész vagy 5-6cm-t van egymásba toldva. Szerencsével neked is ez csúszott és mint vissza.

2020. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2020. okt. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!