Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vízvezeték szerelők, távfűtősö...

Vízvezeték szerelők, távfűtősök. Hogy nevezik ezt az alkatrészt ?

Figyelt kérdés
Adva van egy szivattyú, ami lapos tömítéses karimával kapcsolódik a csővezeték rendszerhez. Cserélni kell a szivattyút, ami rövidebb. Ilyenkor betesznek egy polipropilén műanyagból készült távtartót, ami kihézagolja a két szivattyú hossza közti különbséget. Mi ennek a műanyag távtartónak a neve ? Hogyan keressem neten ?
2020. okt. 8. 18:29
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Toldat, gondolom én.
2020. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem találok így semmit. Más a neve.
2020. okt. 8. 20:39
 3/26 anonim ***** válasza:
Kezdőoldal » Otthon » Építkezés
2020. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hol itt az építkezés ?
2020. okt. 8. 21:08
 5/26 anonim ***** válasza:
Hol itt az alkalmazott tudomány?
2020. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Minden szakismereti kérdést a tudományba tesznek, mert nincs külön kategória erre.
2020. okt. 8. 21:17
 7/26 anonim ***** válasza:
Majd a moderátorok eldöntik valóban az alkalmazott tudomány kategóriába tartozik-e az, hogy egy szivattyú alkatrészét hogy hívják.
2020. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kíváncsian várom, hogy egy távfűtési rendszer elemét hová fogják sorolni.

Se otthon nincs , se építkezésen nincs.


Nem hallottál még olyanról, hogy csőrendszerek tudománya ?


Mennyire tudom sajnálni az olyanokat, akiknek ez a legnagyobb problémájuk, hogy melyik kategóriába tesznek egy kérdést.

2020. okt. 8. 21:33
 9/26 A kérdező kommentje:

Áttették, most megvan az örömöd, de most válaszold is meg.

Megyek és felteszem a következő kérdés az emberek kategóriába, hogy mit gondoltok az olyanokról, akik jelentgetnek jelentéktelen dolgokat, csakhogy fontoskodhassanak ? A jelentéktelen emberek sajátossága ez.

2020. okt. 8. 21:37
 10/26 anonim ***** válasza:

Szívesen segítettem neked, hogy választ kapj. Esetleg nem gondolod, hogy több távfútés hozzáértő van az otthon kategóriában, mint az alkalmazott tudomány kategóriában?

Tedd fel azt a kérdést is az emberek kategóriában, hogy mit gondoltok az olyanokról, akiknek a távfűtés egy alkalmazott tudomány - ha már ennyire érdekel az emberek véleménye.

Egyébként nem hallottam még a csőrendszerek tudományáról, segíts nekem, hol találok erről többet.

2020. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!