Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vízvezeték szerelők, távfűtősö...

Vízvezeték szerelők, távfűtősök. Hogy nevezik ezt az alkatrészt ?

Figyelt kérdés
Adva van egy szivattyú, ami lapos tömítéses karimával kapcsolódik a csővezeték rendszerhez. Cserélni kell a szivattyút, ami rövidebb. Ilyenkor betesznek egy polipropilén műanyagból készült távtartót, ami kihézagolja a két szivattyú hossza közti különbséget. Mi ennek a műanyag távtartónak a neve ? Hogyan keressem neten ?
2020. okt. 8. 18:29
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Meg én is, ha a Wikipédiát sima V-vel írom.

:)

2020. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Szegény, most vissza kell rakatnia a moderátorral a korábbi kategóriába.

:)

2020. okt. 9. 01:04
 23/26 anonim ***** válasza:
Hmm... érdekes... nem tudtam, hogy én mondtam meg a moderátornak, hogy hova rakja a kérdésedet. Olyat is lehet? Tök jó, hogy mások jobban tudják én mit csináltam/nem csináltam. :) Ha nem tetszik a kategória ne nálam reklamálj, nem én raktam oda ahol van. Azt se tudtam, hogy a fűtésszerelés mérnöki tudomány, vagy hogy mi egy alkatrész neve. Mindig tanul az ember itt a gyk-n! :)
2020. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Mérnöki tudomány mindenben van.


Nyilván nem fognak egy gépészmérnök kategóriát csinálni és mellé egy "gépészmérnök által tervezett alkatrész neve" kategóriát és annak egy alkategóriáját, aminek az a neve, hogy "Gépészmérnök által tervezett zöld színű alkatrész neve"


Amúgy a fűtésszerelés az Épületgépészet kategóriájába tartozik, mi sem bizonyítja jobban, mint, hogy az Épületgépészet üzletekben fűtésszerelési anyagokat is árusítanak szép számban.

2020. okt. 9. 11:04
 25/26 anonim ***** válasza:
Na, pont ezért gondolta úgy a moderátor is, hogy az otthon kategóriában van a helye. Újra leírnám arra az esetre ha esetleg elkerülte volna a figyelmedet: nem én választottam ki, hogy ki és hogy hova rakja, ha nem tetszik, fordulj a moderátorokhoz, az email címet valahol alul biztosan megtalálod. Sok sikert a megfelelő kategória megtalálásához és a fűtés szereléséhez!
2020. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Értem,


épület = otthon, mert más épület nincs is.

fűtésszerelés egy nagyon sok milliós ipari rendszerben = barkácsolás , ha virágmintásra festjük a csövet, akkor meg kertészkedés.


A moderátorról meg inkább ne beszéljünk, mert szinte mindegyik inkompetens abban amit "felügyel" itt a gyakorin, mint például ebben a kérdésben is.

2020. okt. 9. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!