Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tisztítsam meg,vagy mit...

Mivel tisztítsam meg,vagy mit tegyek ez ellen?👇

Figyelt kérdés
Autógumiból csinálok kis asztalt,de kicsit szaga van a guminak,és ha végighúzom az újjamat rajta fog feketét.

#Gumi,asztal,barkács design
2020. okt. 23. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Asztalt?


Semmivel sem jön le.

2020. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az mindig koszos lesz, beltérre nem jó.

Én viráglocsoló kannával szoktam leöblítgetni és a napon megszárítani.

2020. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérem rakják már át a kérdésemet az Autók,Motorokhoz.
2020. okt. 23. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert hogy az autók, motorok témakörben sűrűn előfordul erről diszkurzus, hogy miként lesz gumiból asztal avagy úgy egyáltalán abban a körben rendszerint előfordul az autógumi patikára tisztítása... :D Ott sem fogsz kapni normális választ! Én normális választ itt eddig csak pár esetben kaptam! Boldog boldogtalan hozzászól, olyan is, aki nem tud a kérdésre válaszolni avagy minimálisan sem tesz hozzá a válaszával, esetleg óva int olyantól, amit amúgy a szakemberek is pontosan úgy csinálnak, ahogy azt elképzelted (simán előfordul, a legnagyobb határozottsággal állítanak orbitális hülyeséget!)

Példának okáért tettem fel kérdést 1 hónapja kb. pontalapra épített erkély építésével kapcsolatban. Nem volt kérdés ugyan, de megmondták, hogy nem lehet 10m2-t pontalapra tenni, mert sávalapra kell, mert hogy a pontalap nem bírja majd el, de tovább ment, azt írta, hogy fa gerenda sem fogja elbírni! Érted? ácsok építik pontalapra, fa oszlop gerendára akár 30m2-t is, sima ügy, (nem kóklerek, ácsok!) de totális határozottsággal, "az úgy nem lesz jó, én nem csinálnám".

Szóval elvárásaid irreálisak! :D

Én sem tettem ezzel hozzá semmit a kérdésedhez!


Ha nem tudod megtisztítani semmivel sem, akkor esetleg fesd le vagy ami szerintem tök jól mutat (határozott elképzelés ez, hogy meghagyod a gumit eredeti formájában?) ha yuta kötéllel körbe van ragasztva. Nem egy olcsó megoldás és a kerék onnantól kvázi nem látszik, hogy az kerék, de szerintem jól néz ki. Annyit tudok csak hozzátenni, amivel én próbálkoznék. Első körben erősen lúgos anyaggal, pl. mosószóda. Aztán esetleg még alkohollal (azzal is azért, mert az van otthon bőven). Ha egyik sem, akkor ezt tenném, amit fentebb leírtam, de be kell valljam, hogy rutinom nincs az autógumi tisztításában. Nálam partoldal van kirakva gumikból, de egyik sem fog feketén!

2020. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ipari korom töltőanyag rátapad a súrlódó felületre is. A gumi szaga az egyéb stabilizáló anyagoktól van.
2020. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor kidobod és szerzel helyette felnit, amit szépen megtisztítasz és a szobád ékköve lehet.

[link]

2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!