Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy kínai láncfűrészem...

Electra15 kérdése:

Van egy kínai láncfűrészem (kraftech) a probléma sokat eszik... 10 perc vágás után fél tartály, de persze nem max gázon, vékony fa meg ágak voltak.. a karburátor nincs jól beállítva?

Figyelt kérdés
Láncfűrész

2020. okt. 29. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 ütemű pörgős gép ennyi szív ... Erősebb gyertya segít picit , de ha hidegen a pumpalas utan behúzva 1 / 2 rántással indul , melegen sem dadog nem fullad akkor a karbi jól van beállitva .
2020. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, könnyen indul 2-3 húzásra elindul, de visszont szerintem sokat eszik... szerintem ha magas az RPM többet szív, de visszont ha több benzint adok, akkor alacsonyabb az RPM, de szerintem így is ugyan úgy jövök ki... de viszont a kevés benzin nem jó... a sok sem mert akkor sincs ereje... vagy ez így normális? Egy átlagos láncfűrész mennyit bír egy teli tankkal? Legyen Stihl, akármelyik
2020. okt. 29. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de mekkora a tartály? Az én Stihlemnek pl 3 decis tartálya van, persze, hogy félig ki is ürül 10 perc után.
2020. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Stihl stb profibb anyagokból készűl erős motorokkal , jobb megmunkálásokkal és 2-3szor több a lóerejük . Azokon a lancolajat le lehet ereszteni zarni az olcsón nem csak kiönteni . A kinai holmi 2-3 lovas max nem 5,9 amit raírnak . A levegő benzin dúsítás fontos ha értesz hozzá állítsd pontositsd .
2020. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennek a net szerint 560ML, de most állítottam a karbin, most jobb a hangja, de majd fában kipróbálom, most kb 10-15perc munka után vele félig ürül de szerintem ez normális
2020. okt. 30. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze, egy láncfűrész, ha dolgozik akkor etetni kell. De egyébként érdemes lenne előtúrni valahonnan egy útmutatót, hogy pontosan hogy van jól beállítva a karburátor, mert ez a fül után tekergetés nagyon bizonytalan, és nem jó (tudom, én is sokat alkalmaztam). Ezért is jó pl az említett Stihl, ott a motorburkolaton szájbarágósan fel van rajzolva, hogy merre hányat kell tekerni, ezért megy mindig jól.
2020. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kínai fűrésznél nekem 5L benzin kell 10m3 akác kuglizáshoz úgy hogy 2x vágom el a méterfát.Szerintem ez nem sok,fél tankonként nem szoktam figyelni.
2020. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszik akkor vegyél egy harminc köbcentis pöcörögtetőt ami egy órát megy egy tankkal de nem haladsz.
2022. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hengerrel van a probléma, mivel ezeknek az olcsó tíz ezer forintos kínai láncfűrészeknek iszonyat rossz az a henger öblítése és sok elégtelen üzemanyag kerül a környezetbe. Én lecseréltem Dolphin két felömlősre és gyakorlatilag a felét fogyasztja nagyobb teljesítmény mellett. Azonnal észre lehet venni az alacsonyabb fogyasztást mert alig füstöl ami azelőtt okádta a kék füstöt ráadásul a régi csak 45 köbcentis volt.
dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!