Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan és milyen anyagból...

Hogyan és milyen anyagból tudnék egy dobozt késziteni?

Figyelt kérdés

Egy dobozt szeretnek csinalni, 60cm magas, 60cm széles és 23cm mély paraméterekkel. Nem értek a barkácsoláshoz annyira, nincs furom. Ragasztopisztolyom van. Olyan dobozt szeretnek aminek viszonylag van tartása és könnyen kivághatoak belole darabkak, alakithato, és még szigeltelve is van rendesen. Ezt milyen anyagbol tudnam megcsinalni olcson? És hol tudnek ilyet venni?

Én valami muanyagra lapokra gondoltam, aki ért hozzá, megtudná mondani tudnek-e csinalni egy ilyet osszeragasztott lapokbol? Vagy esetleg más javaslat?


2020. nov. 16. 23:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy egyedi számitogépházat szeretnek, ezert az is jó lenne, ha egyik oldalan nyithato lenne a lap, és tudnek bele vágni valahogy ventilátor lyukakat.
2020. nov. 16. 23:34
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet ez egy elég gagyi ötlet, de ha muanyag lapokat vennek, akkor szépen, egyenletesen egy rossz hegesztopákával beletudnek nyulni az anyagba és tudnek bele vágni is.
2020. nov. 16. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire nem vagy képben, inkább ne fuss neki..

Ugye nem kudarcélményt szeretnél ? Hanem számítógépházat..

Esetleg egy meglévő házat beboríthatsz műanyag lapokkal...

2020. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!