Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lecsapja a villanyóra 6os...

Lecsapja a villanyóra 6os számu részét ha odaragasztom vagy kitámasztom amíg nem lesz szerelő jó ? úgy ertem nem eg le semmi ?

Figyelt kérdés
a fel lakas erre van kotve. uj epitesu lakas. most vettem at nem tudok mashova menni.hetfo elott nincs szerelo

2021. jan. 2. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Valahol zárlat van!!!


KI NR TÁMSZD, VAGY ODA NE RAGASZD, MERT LEÉGHET A LAKÁS!!!


Vigyél át inkább valami hosszabbítóval áramot erre a részre, onnan ahol minden rendben van!

2021. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha ki is támasztanád a megszakítót, akkor is leoldana. Szerencsére az ilyen hülyék ellen van védelem beépítve.
2021. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Mindent húzzál ki,nyomd fel,aztán egyesével vissza .

Ahol lekapcsol,ott van a gond .

2021. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerre nagy fogyasztású gépeket ne használj.
2021. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Vedd ki az autómatát, 100asszögre tekerd rá a drótot az fűstölhett!
2021. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Most a villanyóra (azzal egy táblán), vagy nem a villanyóra? Mert a villanyóra a szolgáltató dolga, melynek hibáját ők hárítják, bármikori bejelentés után a garantált szolgáltatásokban meghatározott időn belüli kiérkezéssel. Hűt ez most épp már el van k*va, mert nyolc előtt más számláló indul.
2021. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

milyen szamlalo indul nem ertem .

ez kinn van a lakason kivul a villanyóra szekrenyben ahol van egy 6 10 16 es szamu es a zold szinu kapcsol le a 6os. de a tablan nem kapcsol le ami a lakason belul van az ajto felett. akkor most ez kire tartozik?

2021. jan. 2. 20:02
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Mi van pontosan rákötve, mikor kapcsol le? Van külön villanyóra a lakásban is és kint is?
2021. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

a villanyóra a lakason kivul van es azok allan van ez a 3 kapcsolo.

de benn a lakasban is van egy kapcsolotabla AZ nem ora hanem ilyen kapcsolók.

2021. jan. 2. 20:13
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

"milyen szamlalo indul nem ertem"

Ha nyolc után jelented be, akkor reggel 7 és 10 között kell megérkezniük.

Ha déli 12-kor jelentetted volna be, akkor nagyvárosban hétvégén 6 órán belül meg kellett volna érkezniük.


akkor most ez kire tartozik?

Ki a fene tudja, összevissza beszélsz. Milyen tábláról? Én arról a tábláról beszéltem, amin a mérőberendezés van, meg a kismegszakítók. Te meg másikról?

Amin a mérő van meg a kismegszakítók, az a szolgáltatóé.

2021. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!