Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gipszkarton fal készítése, de...

Gipszkarton fal készítése, de hogyan? Ajtó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. 2-2,5 méter x 2,8-3 méteres részt kellene lezárni. Vannak eltérések közte, például ablakpárkány, de ezt szerintem úgy ahogy, meg tudnánk csinálni, de erre milyen ajtót lehetne tenni? Mivel nézegettem az új ajtók eléggé drágák (kb. 24 ezer) és nem tudom mit tegyek, de leválasztani sürgős lenne és minél kisebb költségből.


Köszi a válaszokat!


2010. aug. 13. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A harmonikaajtós megoldást jobb, ha elfelejted, mert az aztán tényleg nem fog hangszigetelni. Borítsd be a megadott felületet gipszkartonnal, a kívánt helyre beépítve egy kisméretű fa- vagy müa. ajtót. A gipszkarton-szerelés se egy ördöngősség, ha van kis gyakorlati érzéked. Azért olvasgass előtte egy kicsit. Úgy 55-60 ezer körül saccolom bruttó, ha te csinálod meg.
2012. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!