Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 1000 és 5000 watt közötti LED...

1000 és 5000 watt közötti LED izzókat gyártanak már? Helyettesíteni szeretném ezt (a világ egyik leghasznosabb videója lent) egy erősebb LED fényforrással.

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó kis megoldás pincelakásokhoz, még szerkesztenék hozzá egy motort is és automata dimmert is, amivel a Nap mozgását és erejét lehetne imitálni.

Már csak az a kérdés, hova vezeti el az ember azt az irgalmatlan hőt, amit ötezer wattnyi LED generál és mennyire éri meg mindez anyagilag.

2021. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mennyire drága?


Nem 5000 Watt áll amúgy a kiírasban, hanem 1000 és 5000 közötti teljesítményű fényforrás. ;)


Például (ha gyártanak ilyet) egy 1000 és egy 2000 wattos LED-hez milyen vízhűtés kell és mennyit fogyaszthat?


Hogy ne legyen a planéta minimum fele depressziós, ez mindent megér, vitán felül áll.

2021. jan. 8. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Várj, lefordítom: 1000 és 5000 watt közötti világító fűtőtest.

Óránként 50-250 Ft fogyasztás.

Szerintem mindenki erre vágyik.

2021. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem kevered a wattot és a lument.

2021. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, valóban kevertem. Most már tiszta! Kösz.


Hármas, nem olvasod amit írnak. Illetve nem veszed figyelembe, ami nagyon súlyos probléma bolygónak lakosságának felének, erre (végre!) megoldás ez a lámpa.


"Hogy ne legyen a planéta minimum fele depressziós, ez nekik mindent megér, ez vitán felül áll!"


Ha te nem vagy ilyen, ülj szépen vissza, maradj csendben és örülj magadnak, hogy rád a telek nincsenek ilyen deprimáló hatással!


Minden más embernek ez megoldás.


Ja, és hogy én is jogosan beszóljak: ez még mindig fényévekkel olcsóbb, mint az az olasz 16 millió forintnyi euróba kerülő lámpa, ami semmivel nem ad jobb/napfény érzést.

2021. jan. 8. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol van olyan lakás, ahonnan nem lehet kiülni a napra? Vagy ez agorafóbiás bunkerlakóknak kell, akik sosem mozdulnak ki?
2021. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te most komolyan vehetően beszélsz egyáltalán? Biztos nem trollkodni akarsz csak? Napfény, most komolyan mikor és hol?? Vagy felhúzni akarnál, vagy szerintem fogalmad sincs miről van a kiírasban szó.
2021. jan. 8. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugitabit vedd be, aztán magyarázd el, mi értelme ennek.
2021. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!