Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyiért csinálhat egy...

Mennyiért csinálhat egy asztalos egy ilyen előszobabútort?

Figyelt kérdés

2,5 x 2,5m-es helyre kellene.


[link]

[link]

[link]


2010. aug. 14. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
150 alatt nem hiszem.
2010. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az durva lenne. Mi házilag 25 ezerből kihoztuk. 1 cm-es préselt lapból vannak az ajtók, és rá öntapadós tapétát ragasztottunk rá. Jól néz ki.
2010. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt mondtam, hogy nem lehet kevesebből megoldani, hanem azt, hogy normális 1.8 cmes bútorlapból MDFajtókkal munkadíjjal fogókkal, fiókokkal együtt 150 alatt nemigen.
2010. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy házilag olcsóbb de azért az talán nem is ugyanolyan. Tudom, mert a konyhára mi sem szántunk 300.000.-et ezért magunk csináltuk. 75.000.-ből kijött az való igaz de azért ha jól megnézed hááát...hagy némi kivánnivalót maga után.

Köszönöm a válaszaitokat, a héten elvileg jön az asztalos, majd meglátjuk mit mond. Max. 2-3 szekrényt a tetejéről elhagyunk meg magunknak vesszük a fogantyúkat meg megpróbálok alkudni is. Igazából 80.000.-et szánunk rá. :/

2010. aug. 17. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az ilyen tákolt megoldásokat. Szerintem 100 alatt megúszható.


Az oldalon lévő válaszolók egyébként szeretnek nagyot mondani. Én pl pár hónapja kérdeztem egy konyhabútorra, hogy kb mennyiből jönne ki, mindenki ilyen milliókról írt. Ennek ellenére az asztalos megcsinálta 280-ból.

Előtte egy gázkazáncserét kérdeztem. Arra a legtöbben fél millió feletti összeget írtak. Már nem emlékszem pontosan mennyi volt, de a kazánnal, összes szerelvénnyel, munkadíjjal együtt 300-nál nem volt több.

Úgyhogy kezeld kritikával az ilyen válaszokat. Én már ilyen jellegű kérdéseket fel se teszek itt.

2010. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Az ikeában érdemes foganytút keresni, és ugyanott esetleg a korpuszt összeválogatni a konyha/gardrób választékból ,Az ajtókat meg esetletleg leszabatni valahol.

A munkadíjon sokat lehet spórolni.


Az árak a szakemberől,lokációtól,és elvárásoktól függenek bnem hiszem hogy az oldal közössége direkt túlozna:)

Ugyanaz a konyha miskolcon 2/3 árú mint esetleg budapesten.Ez van:)

2010. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, igen így készült a konyhánk is csak az a baj, hogy az előszoba kicsit bonyolult mert ott van a cirkó és a hozzátartozó csövek amit szépen le kéne takarni. Szóval rendesen meg kell szerkeszteni, hogy jó legyen meg szépen kell elvagdosni.

Köszönöm mégegyszer a segítséget!

Majd megírom mennyit mondott az asztalos, már kíváncsi vagyok.

2010. aug. 17. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a cirkó remélem zárt égésterű! Különben nem szabad beépíteni, mert kell neki a légtér. Legalábbis nekem ezt mondták.


16:08, én pécsi és budapesti árakat tudok összehasonlítani. Az a tapasztalatom, hogy mind a bolti árak, mind a munkadíj Bp-en jó 10-30%-kal OLCSÓBB, mint Pécsen. Talán Bp-en nagyobb az árverseny, vagy kevesebb a szállítás, hiszen majdnem minden Bp-en keresztül jön, nem tudom... De ezek szerint Miskolc a legolcsóbb ezek közül.

2010. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A munkadíj lehet, hogy olcsóbb Miskolcon de az anyag tuti,h. nem tehát max. ugyanott vagy mint pl. Bp-en. Szerintem...

Miskolci vagyok csak Pest megyében lakom már 7 éve ezért tudom.

Különben hatalmas különbségek vannak az árban már egy városon, régión belül is. Árajánlatokat kell kérni meg alkudi kell sokat. :) Én egyelőre csak ezt az egy asztalost kerestem fel. Azt mondta a héten eljön és előző nap felhív. Hát, eddig nem hívott szóval nem hiszem, hogy kijön a héten. Na, ezt sem szeret de mindegy. Hátha megéri bosszankodni és olcsó lesz. ;)

2010. aug. 18. 18:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, és biztosan zárt égésterű lehet a cirkó gondolom. A szomszédnak be van építve. Ez egy új építésű ház (3 éves) tehát újfajta a cirkó is. Vagy az nem számít? Nem tudom.
2010. aug. 18. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!