Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi (Haina) inverteres hehesztőről?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért érdemes megvenni? 1 év garanciával? Mert ha egy évig bírja csak otthoni barkács szinten már megérte valakinek van vele tapasztalata?


[link]



2021. jan. 31. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A mesterünk úgy tanított minket könnyű kézre, hogy kettes dróttal kellett ívgyújtást gyakorolni. Hamar világos lesz, mennyit számít a felület előkészítése, és az életben többet nem ragasztjuk oda az elektródát, amíg elég áram jut rá, mert magától jön az a gyors, alig érezhető, anyagtól elfelé tartó, szinte cirógató mozdulat, ami tiszta felületen csak működik, és kész.
2021. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én pl. ezt venném.

Nem véletlenül adnak rá 3 év garanciát, és árban ugyanott van mint amit linkeltél..

[link]

2021. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És a kettes dróttal, hogyan gyakoroltátok? Igazából új zártszelvény volt amit hegesztettem mert gáz égőfejet akarok hegeszteni, valójában az elektróda volt a szar szomszéd adta, de nem is azért mert jó gondolom nem bírtak vele hegeszteni ők sem, és nekem elfogyott az enyém aztán elővettem azt de kár volt..
2021. febr. 1. 11:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésben szereplő nem menne sokáig.
2021. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Vagy jó volt az elektróda, csak pár órányi szárítás párszáz fokon, egyenáram fordított polaritás, na meg gyakorlat kellett volna, hogy működjön ;)


Ne érts félre, szar a dróttal gyakorolni, ragad nagyon, főleg ha nincs éle, amivel lenne egy kis esély gyufázni... Meg persze kell az amper, és a nagy amper miatt is meg kell szakítsd az ívet hamar, nem csak azért, mert gyakorlás. Viszont amikor ezt kezded érezni és megyeget, akkor a szomszédtól kapott ázott bázikust trafón olyan csont nélkül indítod mondjuk tízből nyolcszor, hogy csak a könnyen megszakadó íven meg a habos varraton bukik le. Normál körülmények közt meg százból száz pattintás oké.

2021. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 Ha már elmész egészen 90 ezerig, akkor inkább egy védőgázast lenne érdemes venni, és onnantól mondjuk egy vékonyabb lemez, vagy kipufogó javítás sem gond

Nekem pl ilyen Gorilla 185-ösöm van

[link]

2021. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha többé kínai hulladékot! Flinke inverter 2 elektródát bírt.kifingott
2021. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hehe
2021. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!