Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tusok csinálni a régi...

Mit tusok csinálni a régi ruháimmal?

Figyelt kérdés

Kidobni nem fogom, elajándékozni nem tudom, mert a nagyrészük szakadt.


Valamire fel szeretném használni őket. Csináltam már ilyen mosható vattakorongot és hajgumit



#ruha #kreativitás #régi #újrahasznosîtás
2021. febr. 6. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Hát ami szakadt, abból csak ilyesmit, amit felsoroltál, vagy kidobni vagy fűteni vele.:)

Vagy takarításhoz elhasználni.

2021. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kötött pulcsiból párnahuzatot csináltam, hosszúujjú pólóból macskapárnát.

Minden pamut anyag nálunk rongyként végzi. A műszálassal nehezebb a helyzet. De abból pl. neszeszert, tolltartót is varrtam már cipzárral. Vagy bevásárlószatyrot is lehet.

Ha kifogynál az ötletekből,olvastam,hogy valahol olyan ruhakonténerek is vannak,ahonnan géprongynak viszik,oda a szakadt is jó.

2021. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
Nálunk sosincs ilyen probléma. A használt ruhák kiválóan használhatóak akár a lakásban takarításhoz, akár a garázsban pl. egy olajcserénél.
2021. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Első!


Fűteni vele?

Komolyan még mindig itt tartunk?

2021. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!