Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen háztartásban is előford...

Milyen háztartásban is előforduló nehéz anyagok vannak?

Figyelt kérdés

Fel kellene töltenem egy kis, kb. 1,5 decis üveget úgy, hogy a végére a lehető legnehezebb legyen. Ezt mivel tudnám megtenni? Teljesen szigetelni a végén valószínűleg nem fogom tudni, tehát jó lenne ha nem annyira folyékony anyag lenne, mint a víz, mert ugye az kilöttyenhet belőle könnyen.

Eddig a cukor tűnt a legjobbnak, az nehezebb egy adott térfogatban mint a liszt meg ilyenek. De még nem elég nehéz nekem. Jó lenne, ha a sűrűsége legalább 2-szerese lenne, de igazából minél nehezebb lesz annál jobb.

Bármilyen ötlet jöhet, köszi előre is.



2021. febr. 17. 02:01
 1/9 anonim válasza:
98%
Vasreszelék, homok
2021. febr. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Homok, lehetőleg nedvesen.
2021. febr. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Üvegtisztító sörét. Nekem van egy befőttesüvegnyi, na az nehéz mint az ólom.


De jobb híján a homok, vagy a só is megteszi. Só biztos van otthon.

2021. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy konzerv dobozom tele alátéttel. Dög nehéz.
2021. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
cement(csemperagasztó) is jó nehéz
2021. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Akármilyen vas tárgy,homok,téla maradványok
2021. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szén,hamu,minden amit talász és nehéz az meget bele. De ha ki kell töltse az összes helyet akkor nedves homok,sár,yoghurt,de az csak egy pazarlás lenne
2021. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legsűrűbb, háztartásban is fellelhető anyagok az arany, ólom, ezüst, réz és a vas. Ebből ami megfizethető árú, az az ólom és a vas.


Jelen ismereteim szerint légpuskát használhatsz otthon (csak otthon) hobbi célra, engedély nélkül, Így Én kerek légpuskalövedékkel tölteném tele, ami ólomból van.


Ki kell kísérletezni, mert megmondom őszintén lehet, hogy egyesnek lesz igaza. Az ólomgolyók között marad ki üres tér, a vasreszelék viszont jobban kitölti.

2021. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor az ólom cirka 330 celsius fokon megolvad, azaz otthon is olvasztható. Csak kérdés, hogy az edény kibírja-e, miután visszaöntöd bele?
2021. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!