Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Belül >28mm cső, ill. kívül...

Belül >28mm cső, ill. kívül <48mm cső beszerezhető valahogy?

Figyelt kérdés

A 28mm belátmérő már szűk lenne a helyére, a másik cső meg nagy lenne az ő helyére, ha kívül pont 48mm lenne. Jó esetben pár tizeddel kottyanhat mindkét méret, a belsőt igen nehezen tudom bővíteni, és nem megfelelő a felület, ami maradna utána, a külsőből gond nélkül szedek pár tizedet, talán még előnyére is válna kívül egy enyhe kúposság.


Létező méretekhez tudnak ezek közel állni? A nagyobbik méretet sok kis távtartóval tudom helyettesíteni, a kisebb lenne jó, ha épp elmenne 28mm-re húzva. Falvastagság ha van 2mm, akkor már jók vagyunk. Vastagabb még jobb.


2021. febr. 20. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg kimész egy méh-telepre egy tolómérővel, és válogatsz. Akár mázlid is lehet.
2021. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó, ennyire én is rájöttem. Ott akadt be a dolog, hogy keresgélgettem, nézegettem én mérettáblázatokat, csak abból nem derül ki, hogy mennyire beszerezhető ugyanaz mondjuk vidéken. Nem világraszóló meg isten tudja milyen találmány, csak egyfajta huszárvágás, amiből itt, helyben ki lehetne hozni nagyító nélkül is látható összegeket.
2021. febr. 20. 17:14
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
ködösúts még tovább, hátha többet tudunk segíteni
2021. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mert, milyen adatot hiányolsz, amit még el se ismételtem párszor?
2021. febr. 20. 17:29
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

Fiam, flegma vagy!

Egyszerűbb esztergáltatni.

2021. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!