Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan kompresszor amivel...

Van olyan kompresszor amivel kilehet pl számitógépet is fújatni? Vagy mindegyikbe lecsapodik a pára és kifujhatja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Random Güde táska kompresszort használok lassan 10 éve.

Ebből egyszer sem volt problémám, persze mint mindent ezt sem szabad ész nélkül csinálni.


Párás időben lehetőleg rövid ideig használd, mert egy idő után valóban nedvesség is jön belőle.

A úgy veszed észre nedves lett belül, akkor tedd meleg helyre, ne kapcsold be egyből.

Ebben a 19C 39páratartalom mellett már nyugodtan lehet fújkálni.

2021. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elektronikai eszközök kompresszorral való fújatása víz leválasztó nélkül nem ajánlott.

Pl.: [link]

2021. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fantom83 ***** válasza:

Fúvató pisztoly alá beszerelhető Extol Premium vízleválasztó 2.000Ft alatt van,tehát így teljesen mindegy milyen a kompresszorod.


Nekem van a kompresszoron is,és a festékszóró pisztolyaim alatt is.

Ahogy néztem gyártja már a Topex,és a Geko is.

2021. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Víz leválasztóval használom, igaz ez állítható nyomású én a kompresszort erősnek tartom a gép egyes alkatrészeinek takarításához, nyáron óvatosan szoktam évek óta egyszer egy nagy gép karbantartást csinálni. + laptopok és ezeket sűrített levegővel oldom meg, 1500 ft egy tubus. Tiszta lakásban is porosodik a gép, de azt tapasztaltam, hogy nem okoz problémát az a kevés por, inkább nagyobb probléma az amikor azt olvasom, hogy takarítás közben letört a ventilátor propellerje.
2021. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fantom83 ***** válasza:
Én mindent ventit csavarnyúzóval megakasztok fúvatás előtt,h ne pörögjék szét magukat,probléma megoldva.
2021. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na bakker, majdnem 20 év után tanultam valamit. Ennyi ideje fújok számítógépet, laptopot sima kompresszorral, sosem volt gond.
2021. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!