Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kompresszorral portalanítottam...

Kompresszorral portalanítottam a számítógépet, este vettem észre, hogy játéknál valamelyik ventilátor max sebességen pörög?

Figyelt kérdés
Hallgatózás alapján a tápventire tippelek,de semmi haldoklásra utaló hangot nem ad(kattogás,zúgás stb.),csak mint, amikor egy szoba ventilátort max fokozatra kapcsolunk olyan hangot ad. Számítógép újraindítása után megszűnik a hang és csak terhelés alatt jelentkezik
2019. jún. 13. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Aida64 ben monitorozd a hofokokat es a fordulatszamokat. Lehet melege van.
2019. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hőfokellenőrzés, egyedi ventilátor minta beállítása, mennyit forogjon adott hőmérsékleteken.

Illetve gy tipp, ha a ventiket fújod levegővel, fogd le az ujjaddal, ne tudjon pörögni a venti, mert az könnyen tönkre teheti.

2019. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a "problémát",de azért köszi a segítséget :D
2019. jún. 13. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Es mi volt?
2019. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még leírni is gáz. :D A trehány kábelelrendezésnek hála, belógott egy kábel az egyik vga ventihez,így az nem tudott forogni, a másik venti meg full sebességen pörgött :D
2019. jún. 14. 00:19
 6/6 RudiSZT3 ***** válasza:
:D Még jó, hogy észrevetted, különben egy idő műlva valszeg kidobhattad volna a vga-t, vagy minimum egy új hűtés kellett colna rá.
2019. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!