Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mien hegesztő gép gyártókat...

Morekamion kérdése:

Mien hegesztő gép gyártókat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Inverter vagy co lenne a választás


Kínai semmiképp nem érdekel!

Barkács szinttől jobb inkább ipari


Ragaszkodom a régi típúsokhoz használt és idős csak legyen jó és strapabíró , sok ember mondta saját tapasztalatból hogy a régiek strapabírók és jó Anyagból készültek el nem mint a mostani újak de csak barkács szinten jók és sok velük a baj


Melyik gyártótol ajánlanátok?

20 30 40 éves gépekre gondolok


Köszönöm szépen a segítséget előre is!!!!!



2021. márc. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem konyítasz hozzá, akkor nem kéne erőltetni a régit. Arról nem beszélve, hogy trafósból ami nem háromfázisú, az nem nagy eresztés többnyire. A helyedben maradnék a bevont elektródánál, azzal meg tudsz tanulni hegeszteni, ha néha videózgatsz is meg csinálod is rendesen. Meg CO-val nagyon nagy szélcsend kell, hogy kint is jól ellegyél vele, amikor valami nem fér a műhelybe. Gyakorlatilag bevont elektródás eljárás nélkül nincs meg egy valamirevaló műhely, azzal kb mindent hegeszthetsz, ami hegeszthető, legfeljebb nem könnyű és nem gazdaságos.


iWeld, Jasic jó lehet. Vehetsz Esabot is, csak ott lehet, hogy a névért fizetsz, és magánszemélyként ők nem biztos, hogy olyan kedvesek a bajban, mintha cég lennél. Az iWeld eddig mindenki szerint nagyon okés a garanciaérvényesítésekkel is, meg a mindenféle ügyfélszolgálatos dolgokkal is, tehát lehet kérdezgetni hülyeségeket, kedvesek. Ezzel nem bátorítalak persze, hogy bombázd őket marhaságokkal, csak volt, aki tesztelte, és még ott is emberek maradtak.

2021. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fronius,Esab,Miller,Rehm,Gys,Lincoln,ezen nevek a profik/-piacvezetők a hegesztés technikában.
2021. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mien-t ne vegyél, az kínai vacak. Hogy milyent vegyél? Amiket előttem felsoroltak, azok jók lesznek.
2021. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem már vagy 30 éves Lincoln electric van, egy vásárban vettem 50 ezerért - kb 1 milla lenne az új.
2021. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iWeld gorilla superforce 220 inverter van és nagyon bejött.
2021. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!