Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítség! Csaptelep szerelés...

Segítség! Csaptelep szerelés hogy?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy itt kérdezem, béna nő vagyok, szidhattok nyugodtan, de valaki tudna segíteni? Kádtöltő csaptelepet kell kicserélnem. Az új készletben van 2 Z idom nevű valami. Eddig odáig jutottam, hogy leszedtem a régi csaptelepet, és most ott van rajta 2 szintén olyan Z idom.(Legalábbis nekem úgy néz ki.😕) Azt is le kell szedni, vagy az már a fal része? 😂Szóval oda kell csavarni az újakat, vagy le kell szedni és alatta van az, amire csavarnom kell?🤔

#csaptelep #vízszerelés #Csaptelep csere
2021. ápr. 6. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az excenterre gondolsz "z" idom alatt?
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Másfél perc az egész... :)


https://www.youtube.com/watch?v=HWDxSJKa1dY

2021. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi az az excenter😟
2021. ápr. 6. 15:19
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es! Köszi, én is ezt a videót néztem. Ott nem rakott rá olyat, ami az én készletemben van. Hanem ott áll ki a falból, úgy, mint nekem. Az a kérdés, hogy akkor én is arra rakjam rám a sajátom és a készletben lévő Z alakú valamit hagyjam ki?
2021. ápr. 6. 15:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az arra szolgál, hogy ha a fali kiállás (csőcsonkok) távolsága nem pont annyi, mint a vásárolt csaptelepé, ezzel tudsz "játszani", hogy pont jó legyen.


[link]

2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont passzol rá az új csapod, akkor ráteheted egyből.
2021. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Á, értem, köszi.Akkor nagyobb a baj, mert kelleni fog😂
2021. ápr. 6. 15:25
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az én Z csövem ugyanolyan átmérőjű, mint ami a falban van, arra nem tudom rácsavarni.Szóval még mindig nem értem, ami a falban van, lecsavarható, vagy nem?
2021. ápr. 6. 15:45
 9/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kicsavarozható.

De az hasonló lesz mint amit kaptál a csapodhoz.

2021. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Tehát már a fali kiálláson is van egy-egy ilyen Z idom. Akkor eldöntheted, hogy leszeded és felteszed az újat, vagy hagyod a régit, és arra teszed fel a csapot.
2021. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!