Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítség, le szeretnék szereln...

Segítség, le szeretnék szerelni egy konyhapolcot, elemes bútor szélső része, de nem találok rajta semmilyen csavart. Hogy teszik fel ezeket?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosíts! Mert ez így kevés infó. Honnan szeretnéd leszedni? Falról, vagy a szomszédos elemről?
2018. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lebegőpolc?

Ennek a felszereléséről itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=xEbM9KmvWbI

A leszerelése fordítva történik.

2018. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még csak annyit a 2-es hozzászólásomhoz, hogy nem minden lebegő polcon van csavar kialakítása a fán, egyszerűen csak magad felé lehúzod és meglátod a konzolt.

Eléggé fixen állnak ezek, így lehet, hogy kicsit erőlködnöd kell.

2018. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi (remélem, jó helyre válaszolok, még sosem kérdeztem itt), hiába rángatom, meg se rezdül. Olyan, mintha a szomszédos elemhez meg a falhoz is rögzítve lenne, de nem látszik semmi.
2018. ápr. 23. 11:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy RS Enikő konyha sarokpolca.
2018. ápr. 23. 11:11
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:

Nézd meg, hogy megemelhető e a polc. Sok típusnál ez nincs berögzítve csak betéve 4 db pöcökre. Nézz alá és/vagy emeld meg kijön e.


Ez a típus kiemelhető:

[link]


Ha össze van csapolva az szakszerűséget igényel ha sérülésmentesen akarjuk megoldani.

2018. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más megoldás, az RS-nél érdeklődsz, mert nagy valószínűséggel ők is állították össze vásárláskor.

A XIII.Reitter Ferenc u.78-ban, vagy a XVIII.Gyömrői út 79-83. van az áruház, ha budapesti vagy, megér oda egy sétát és élőben megmutatják.

Egyébként marad az email.

rs@rs.hu

2018. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, köszi, de ez egy teljes polc, úgy értem, egy nyitott kétpolcos szekrény, lehet hogy ez a pontos neve. És én ezennel feladom, majd ha egyszer férjhez megyek, akkor le lesz szedve és végre betehetem a helyére az újat:)
2018. ápr. 23. 11:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt, hátha foglalkoznak vele.
2018. ápr. 23. 11:31
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
Mutatsz egy fotót? Nekem úgy tűnik, hogy nem csak a polc elemet akarod leszedni a polcos szekrényből, hanem az egész polcot. Vagyis a polcot oldalával és mindenestül. Jól értem?
2018. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!