Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magasnyomású mosót hordhatom...

Magasnyomású mosót hordhatom a hátamon?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy autó mosáshoz inkább felvenném valahogy a hátamra, mert menet közben 3-4x odébb kell vinnem, hogy körbe tudjam mosni az autót. Vágnék a tömlőjéből, mert ekkor már inkább hátrány, hogy 5 méteres. Nem baj, hogy így működés közben kicsit mozog? Azt tudom, hogy ezeket nem szabad fektetve működtetni, mert tönkre mennek.

2021. jún. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, de célszerű lenne egy akksipakkot inverterrel, és egy víztartályt szivattyúval is a hátadra venni. Ha már mobil akkor tényleg legyen az.
2021. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azokat minek?

Azt nem írtam le, mert nem tartottam fontosnak, hogy egy balesetből kifolyólag levágták a bal kézfejemet jó pár éve, így minden odébbvitelhez le kell raknom a fejet, így 2x annyit kell sétálnom és hajolgatnom, mint amúgy kellene. A mosás végére minden alkalommal már fáj a hátam, mert az sem 100-as már egy ideje.

2021. jún. 14. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem írtad. Sajnálom, poénkodni akartam, de így utólag rosszul sült el.

Simán felveheted a valladra, de a slagot meg az áramot húznod kell magad után.

2021. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én azt tenném ebben a helyzetben, hogy olyan kocsira tenném, mint a "banyatank"..nem kell lec-föl rakosgatni, csak odébbhúzni. A tömlőt ne vágd el, később megbánod.


Hátra is lehet venni, de felesleges. A lényeg, hogy mindig víz alatt legyen a szivattyú.

Én hasonló okokból mindent keréken húzok. Nem fáj a derekam(sem), és nem kell hajolgatni(sem)

2021. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ötlet. Nem lenne jobb megtoldani a pisztoly csövét? Akkor nem kell cipelned és körbe is éred a kocsit.
2021. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a tömlőt toldanám. A nagynyomású tömlőt otthon hogy csatlakoztatod jól?
2021. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lógasd fel a kocsi fölé, és akkor olyan lesz mint a benzinkúton :)

Amúgy szerintem a slagban elakadna a lábad, mert a 220-as vezeték még ok, de a slag pláne nyomás alatt nem egy könnyen kezelhető darab, pláne ha nincs szabad kezed..

2021. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!