Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mágneses vagy mágnesporos...

Mágneses vagy mágnesporos falfestéket szerezni venni, (nem tudom a pontos nevét) de nem találok sehol! Hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
gugli nem volt a barátom:(
2010. aug. 25. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.És tulajdonképpen mi volna a lényege?
2010. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én spec. a hűtőmágnes gyűjteményemet szeretném rápakolni. A hűtőm a spájzban van, ezért nem látszanak. Ezért szeretném a konyhafalra. Egyébként mágneses szóval .. minden ilyesmire :D

Kb egy kg-t bír megtartani :) Egyszer neten láttam, hogy egy kisfiú szobájában a falon, plafonon volt a kisvonat sín:)

2010. aug. 25. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:

érdekes nekem barátom a google


[link]


[link]

[link]


de szerintem nem mágneses a festék, csak vasporos

2010. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyire velem is barátkozott a gugli, de árat sehol nem találtam, meg helyet se ahol rendelni lehet :(:(:(
2010. aug. 25. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél mágnestapétát ! Tulajdonképpen a hűtőmágneseid ilyenből vannak..

Ez nem lenne jó Neked? Tekercsben lehet kapni,2...5mm vastag,fehér alapszínű.Felragasztani egy lapra,felakasztani,mint egy képet,és mehet rá a gyüjtemény.

2010. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lényegében nem mágnesre van szükséged, hanem vasra - ill. amihez a mágnes tapad, mert mágnesed van. A hűtőajtó sem mágnes csak sima pléhlemez. Tehát elvileg elég lenne a falra akasztani egy pléhlemezt, s arra tapasztgathatod a mágneseidet. Készen pl. IKEÁban vehetsz olyan szűk, falra csavarozható lemezcsíkokat.
2010. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most komolyan ennyire élhetetlen vagy? obi, baumax, helyi tüzép stb. ...telefon, email....
2010. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mágnestapéta , ezt jól hangzik. Utánanézek, köszi:)
2010. aug. 26. 13:51
 9/9 anonim válasza:
www.magnestapeta.hu
2013. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!