Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szobafestők! Dulux készre...

Szobafestők! Dulux készre kevert beltéri falfestéket lehet vhogy világosítani?

Figyelt kérdés
"Jungle Ginger" nevű színárnyalatról lenne szó. Esetleg nem lehetne keverni hozzá fehéret, vagy van valami módja hogy világosabb legyen a szín?
2011. jún. 23. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérrel nem lehet szineset fehériteni csak fehéret lehet szinessel....szinezni
2011. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem a Dulux Ginger glow 5 /Toszkán varázs olyasmi, csak világosabb, mint amit te szeretnél. Arra azonban számíts, hogy felkenve eleve élénkebb, és erősebbnek tűnik, mint skálán! Mi most festettünk szintén Duluxxal, barack parféval (Harcest fruits 2 és mangó mániával ( golden rambler 3, nagyon szépek, de erősebbek a falon, mint a skálán. Ha közelről nézem, szinte ugyanaz, de hátralépek kettőt, és egész más! Szóval, ha megfogadsz egy tanácsot, elfelejted Jungle Gingert, ami amúgy kihúnyó parázs , a magyr fantázianeve, ami mutatja is az erősséget. Amúgy a trópusi narancs, orange tropics se rossz, ha minden áron sötét tónust szeretnél. Majd írj, mi lett!
2011. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát a helyzet az, hogy a festéket már megvettük, és egy kis helyre felfestettem belőle kiváncsiságból, és így már sötétnek bizonyul. Viszont festő ismerős szerint lehet hozzá tenni fehéret, hát nem tudom mi lesz belőle, majd elvileg holnap kiderül.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 24. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
raksz bele fehéret (pl héra) simán világosodik
2011. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!