Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megéri venni egy lézeres...

Megéri venni egy lézeres szintezőt gipszkartonozáshoz?

Figyelt kérdés

Sokat segít, vagy igazából szinte ugyanannyi munka vízmértéket használni?


Maga a szintező még nem is olyan drága, tizen pár ezer, de gondolom kell hozzá állvány is, az úgy már elég sok pénz, nem tudom, megéri-e.


2021. aug. 14. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha iparszerűen űzöd, megéri. Ha csak egyszeri, akkor a vízmérték is megteszi.

Míg nem volt lézeres, városokat építettek fel vízmértékkel.

2021. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már alap hogy lézert használsz + szenzor. Vízmértékkel soha nem nem lesz pontos. De ha felteszel pár tábla kartont ahhoz felesleges.
2021. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"pár tábla kartont" - kb 70 négyzetméternyit kell kartonoznom. Fele álmennyezet, fele ferde tetőtéri fal kb.
2021. aug. 16. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:

ehhez felesleges lézer..egy jó vízmérték(de inkább kettő, 2m, és 1m)mindent tud.

városok épültek fel vízmértékkel.


de ha szeretnél egy játékot is, akkor vedd meg

2021. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fantom83 ***** válasza:

A Jutyubés videókból kiindulva,csak megkérdezem,h egy "szerszámot" hány dologra lehet használni?


Ma kartonozni/álmennyezetezni akarsz,holnap,vagy holnap után esetleg csempézni?

Egy hét,vagy egy hónap múlva a szobában egy magasságban akarod belőni a polcokat,vagy a 230V-os "konyektorokat"...???

A mai világban szinte végtelen a felhasználási lehetősége a szerszámoknak,csak a lehetőséget kell megtalálni.

2021. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van. 9 ezer Ft, ennyit megér egy szerszám, ami valamit azért biztos segít, ha más nem is akkor egy jó játék, aztán ki tudja még, mire lehet jó a jövőben. Barkácsolni jó.

Köszönöm a segítségeteket a döntésben!

2021. aug. 17. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Lezer? Egy kifeszitett madzag is megteszi.
2021. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gipszkartonozasnal a lezer mire kell? A profilt vizszintesre beloni tleg egyszerubb szerintem vizmertekkel.

A lezerrel az a tapasztalatom, hogy a legtobbszor nem latszik rendesen. Illetve csak akkor jo ha nagy allvanyod van. Magasabbra akarsz vetiteni akkor nem eleg a tripod. De ebben lehet en vagyok rossz pelda. Nekem nem nagyon jott be eddig.

2021. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!