Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Villanyóra szekrényhez, ilyen...

Villanyóra szekrényhez, ilyen nagy fémajtóhoz kéne négyzetes szerszám, amivel ki lehet nyitni. Van annak valami neve? Én azt hittem a standard ajtókilincs jó hozzá, de nem mertpicit kisebb a négyzet.

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Bármelyik villamossági boltban kapsz, de én csak egy csavarhúzót szoktam használni, ami átlóban akkora, hogy pont befeszül.
2021. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsolószekrény kulcs

[link]

2021. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Az a link pont egyik sem. Kéményzárnak mondják, 5-6 stb milis lépcsős négyszögletű kulcs. Lépcsős négyszög kulcs stb néven. De a lagjobb egy átlóba illő csavarhúzó, vagy laposfogó is jó lehet.
2021. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm, ehhez apa kell nem ilyen anya (ezt sose értem, ha valaki nem ért hozzá, akkor hogy jut eszébe, hogy hozzászóljon?)
2021. aug. 22. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Négyszögkulcs a neve. Villamossági bolt, vagy lelejmolsz egy vasutast :D
2021. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogó vagy csavarhúzó el is k*ja hosszabb távon.
2021. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 Kedves kérdező! Nem gondolod, hogy elég nagy taplóság részedről az ilyen megnyilvánulás?

Te magad még arra sem voltál képes, hogy használd a google-t, de a segítő szándékú hozzászólást, még ha nem is találta ki mire gondolsz azért nem kellene ilyen nagy arccal leszólni.

Legtöbb elektromos szekrényhez a 2-es által linkelt kulcsok egyike kell, de pl nálunk még van olyan is ami 10-es imbuszkulccsal nyitható, szóval sokkfajta van.

2021. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!