Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kapcsolható Led összeszerelés?

Kapcsolható Led összeszerelés?

Figyelt kérdés
Adott egy LED egy kábel egy elem és egy nyomógomb. A gombnak 2x3 darab "foga" van, és nem tudom hogy illesszem össze:) help
2010. aug. 31. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mérd ki műszerrel hogy miket kapcsol össze a nyomógomb.
2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

?

1Milyen műszerrel?

2Hh miket köt össze, annyit tudok róla, hogy egy szaküzletben odaadtam a listát:(LED, 3V elem, nyomógomb, vezeték). Csak tudta hogy milyen kapcsoló kell hozzá...

2010. aug. 31. 12:29
 3/8 A kérdező kommentje:
ET-5617 6p. 22ák nevű kapcsoló
2010. aug. 31. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak barkácsolásaimból sejtem, milyen kapcsoló lehet.

Nincs rajta valahol kis rajz?

Úgy szokott lenni,hogy ha 6 lábú,hogy alkalmas váltó-kapcsolónak is.Ezmellett a + és a - t is kapcsolja.

A középsők a bemenők.Ha alulról nézed,amerre áll a gomb,arra van kikapcsolva(a másik 2 láb be)

2010. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, kérj már meg valakit hogy csinálja meg neked vagy személyesen magyarázza el. Itt kérdezve nem igazán fogod megtanulni és megérteni. Már harmadik napja csinálod és nem tudod felfogni: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__1133623-l..
2010. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, leírom, hogy én hogy gondolom: Nem a két SOR lábhoz kell hozzárakni, szóval a három egymásmellettihez, hanem két láb közé kell bedugni[:)))] a drótot?
2010. szept. 1. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

2 1 3

2 1 3

Igy néz ki a kapcsoló alja ? Ha 1re kötsz áramot,...vagy2-re,vagy háromra ad áramot,attól függ,merre áll a kapcsoló. Azért van két sor,hogy mindkét szálat kapcsolni lehessen.

2010. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mint az elözö hozzászóló is leírta :

2 1 3

2 1 3

ha így vannak a kapcsoló alján a csatlakozók valószínűleg olyan lehet a kapcsoló mint a régi KBMC azaz 1-1 re kötöd (középsők) az elemről a pozitívat és a negatívat a ledet pedig valamelyik két szélső csatlakozóba és kész is :) arra kell vigyázni hogy ne cseréld fel a polaritást + - ugyan oda kerüljön

sok sikert

2010. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!