Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhabútor összeszerelés?

Konyhabútor összeszerelés?

Figyelt kérdés

3 részből áll, az alsó kettőt már összeraktuk. a harmadikat, a legfelsőt még nem raktuk rá, de van hozzá egy-két tartozék, egyfajta élvédő műanyag hosszú izé, mellé adtak téglalap alakú vasat, amivel gondolom rögzíteni kell, és valami műanyag lábszerűségek is járulnak hozzá. Ezt hogy kell összeszerelni, hogy és mint, valakinek van tippe?

Használati utasítást nem adtak.


2011. aug. 1. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az élvédő, nem vízvető? A múanyag láb, az ilyen műanyag korong, a másik oldalán szöggel? Talán ha fotót linkelnél, könnyebb lenne kitalálni.
2011. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami ilyenek? De szerintem a boltban is tudnak segíteni, nem tudtok elmenni, telefonon lehet nem lenne egyszerű kideríteni, mint ahogy így sem.
2011. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vízvezető! Köszi. Most már legalább tudjuk, hogy hova illik, és tényleg! Felpontoztalak. :)

És erről az alkatrészről mi a véleményed, hova passzol?

[link]

2011. aug. 2. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Segítek én is.Ezt az alkatrészt a szekrény lábára kell pattintani,és utána a (hosszú keskeny)takaróelemet hozzácsavarni vagy pattintani.

2011. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztam először a takaróelemre csavarozni és utána felpattintani a lábakra.

2011. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2011. aug. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!