Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos festékszóró gép...

Elektromos festékszóró gép alkalmas mészhidrát fújására?

Figyelt kérdés
Gazdaságban dolgozok és nagyon sok épületet és helyiséget kéne rövid idő alatt elfogadható minőségben kimeszelni,de meszelővel nagyon lassan halad. Ismertek olyan gépet ami kijön 100 ezer forintból,és bírja a strapát.
2021. szept. 29. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én nagyon finomra szűrném a meszet, és baromi nagy nyomással fújnám...elektromos gépből csak a nagyon drága vinné..


Egy próbát megér,működnie kell..csak megfelelőeszközzíl

2021. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a gép ott a kérdés, hanem hogyan fogod megvédeni a légzőszerved attól a lúgos maró permettől? A sima por maszk az ellen nem véd.

Egyébként igen, átszűrve legalább 2mm fúvókával lehet próbálkozni. Viszont itt is problémás lesz, hogy az alumínium alkatrészeket meg fogja marni.

2021. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Háti benzin motoros permetezővel szoktam ólakat befújni . Pikk pakk kész.
2021. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kompresszor + festékszóró!
2021. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Részben vedd figyelembe #2 szempontjait. Másrészt önmagában a mésznek csekély a fedőképessége, nem véletlenül szokás bécsi fehért meg fölözött tejet tenni bele, de akkor is nagyon sűrűre kell készíteni az anyagot, azt meg a festékszóró nem bírja..
2021. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy már elérhető az ilyen munkához szerszám,de inkább nem kísérletezek festékszóróval. Köszönöm a segítséget.
2021. szept. 30. 15:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Pedig a kompresszoros festékszóró működik. Igaz hogy én direkt mészfestékkel csináltam. minimális hígítással tökéletesen vitte.


Plusz használtam már deszkák fáradt olajjal való lekezelésére, arra is tökéletes volt.

2021. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mit értessz meszelőn ? Pumpát vagy ecsetet?
2021. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyeles meszelő kefe.
2021. szept. 30. 19:31
 10/15 A kérdező kommentje:
A kompresszoros festékszórónak szerintem kicsi a tartálya. Nagyon sokszor kéne megtölteni. Olyanra gondoltam,hogy bekeverek 2-3 25kg-os zsák meszet egy hordóba,és egy gép a hordóból felszívja,és egy legalább 60m-es tömlővel lehetne fújni vele a meszet.
2021. szept. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!