Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos festékszóró gép...

Elektromos festékszóró gép alkalmas mészhidrát fújására?

Figyelt kérdés
Gazdaságban dolgozok és nagyon sok épületet és helyiséget kéne rövid idő alatt elfogadható minőségben kimeszelni,de meszelővel nagyon lassan halad. Ismertek olyan gépet ami kijön 100 ezer forintból,és bírja a strapát.
2021. szept. 29. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy otthon a barkácsolásban, de akkor én ebben az esetben szereznék olcsón egy magasnyomású mosót, egy 80 literes hidrofor tartályt (abba kéne beönteni a mészfestéket) azt pedig rákötném egy 2 bárra beállított kompresszorra, hogy legyen nyomás alatt.


kukkantsd meg az alábbi videót! 😉

[link]


Ha erre adnád a fejed akkor szerintem mindenképpen rendes mészfestéket használj némileg hígítva, nehogy elduguljon valahol.

2021. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9 es vagyok ,pumpás meszelő már régem létezik kb 20 liter .A háti permetező höz hasonlitt.A hármasnak igaza van.
2021. okt. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én viszont nem is hallottam ilyenről,de utánna nézek,mert még az is jó lenne. A kompresszor még azért sem a legjobb ötlet,mert ha a síló teret kéne meszelni,nincs áram a közelben. De köszönöm a tippet.
2021. okt. 1. 07:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor akkus permetező!


De ebben is csak kellően hígítva!


[link]

2021. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9 es vagyok :

[link]

Erdély ben még lehet kapni .

2021. okt. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!