Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Praktiker vagy OBI?

Praktiker vagy OBI?

Figyelt kérdés
Ha csak a kettő közül választhatnál?

2021. okt. 9. 22:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%

Kva drága mind a kettő, de a praktikernél általában még mindig pár forinttal olcsóbbak a termékek illetve általánosságban fokkal jobb minőségű cuccokat árulnak. Az obiba csak azért szoktam beszaladni mert közelebb van mint a praktiker a városban illetve van ami a praktikerben nincs éppen amikor kéne.


De igyekszem kerülni őket...

2021. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
Obinál nagyon zuhan a színvonal
2021. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyesével döntöm el mindig, az adott dolgot honnan veszem, nem szokásom egyetlen helyen bevásárolni.
2021. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
28%
Egyik rosszabb mint a másik. Árukereső, árgép plusz bevált szakkereskedések.
2021. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
21%
Egyik sem. Nem szeretnék sajátmárkás f*st venni horror áron. Szaküzleteket keresek inkább alapos tájékozódás után.
2022. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#14 Szerszámáruháztól rendeltem szerszámot! 4 hétig semmi reakció, azt sem tudtam élnek-e még, utána nagy nehezen visszaírtak egy sajnálkozó emailt, hogy nem érkezett még be az egyébként raktáron lévőként szereplő termék... Utána kiküldtek egy olyan szerszámkészletet, amit nem is rendeltem meg, mert ez valami teljesen más volt. Panaszomra megmondták, hogy hát ez ilyen, a webshopban lévő kép csak illusztráció, ha nem tetszik küldjem vissza. Szóval ja. Ennyit a nagy szakkereskedésekről is. Kommunikáció nulla, rossz terméket küldenek, még nekik áll feljebb és akkor még én fizessem a visszapostát meg várjak még egy teljes hónapot a pénz visszatérítésére. Praktikerben és Obi-féle helyeken ilyen legalább nem fordul elő.
2022. jan. 9. 19:50
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, a webáruházak sem mind egyformák, vannak jók és rosszak is! Honnét rendelted? Amikben megbízhatsz, általános webáruházként az Emag, Aqua, vagy Be-Va Chip, illetve célirányosan direkt szerszámosként: szerszámoutlet.hu, MegaTool, Fétis, Aktív, vagy Tímár.
2022. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem írok nevet, mert megint kitörlik, de árukeresőn egy 5 csillagos webáruházról van szó... Engem nem győzött meg, hogy jobbak ezek a kis áruházak, mint a nagy multi.
2022. jan. 9. 20:25
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nem azért törölték, ilyenért nem szokták, hanem esetleg a tartalma lehetett valamiért problémás!
2022. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és a Kamody véletlenül kimaradt, az is a legjobb szerszámos webshopok között van!
2022. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!