Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel érdemes hőszigetelni?

Mivel érdemes hőszigetelni?

Figyelt kérdés
A déli fekvésű szobámat belülről 1 panellakásban. Nyáron túl meleg télen fordítva :(
2010. szept. 5. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
belülről nem nagyon érdemes szigetelni...ha mindenáron belülről szeretnéd, akkor vannak erre speciális szigetelőanyagok 15-20 ezer/m2-ért ...googleba beírod, hogy belső hőszigetelés, kidob nagyon sokfajta anyagot és cikket
2010. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megszívod a belső szigetelést... télen öltözz fel, nyáron pedig úgyis az árnyékolás a gond, nem a szigetelés. Tehát redőny és pulcsi a megoldási javaslatom.
2010. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia nekem nagyon be vált a nikecel szigetelés kivüről!!!
2010. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hello ajánlom a tojás tartokat belüre!
2010. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A külső szigetelés használna, én nem ölnék bele feleslegesen pénzt. Nyáron esetleg az ablakokat kellene szigetelni, illetve valamilyen fényvisszaverőt rátenni. Akár alufólia is megteszi, talán szépen is fel lehet tenni, bár akkor sötét lesz a szoba. Ha van rá kereted, akkor lehet kapni fóliát is, ami direkt erre a célra van. Vegyél klímát, az idén már mi is ezt tettük, évekig húztam, de idén már nem bírtuk tovább. Nálunk egyébként van panleprogramos szigetelés, nagyon jó télen, nyáron szerintem nem sokat ér.
2010. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
panellakásban nem tud a szerencsétlen kívülről szigetelni
2010. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!