Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Parkside gépeket miért...

A Parkside gépeket miért szólják le sokan?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én meg vagyok velük elégedve.
2022. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ipari használatra vették, vagy nem arra hasznalják, amire való.

Barkacs kategoriaban itthoni használatra teljesen jó gépek.

2022. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A normális felhasználók igen jól tudják használni ezeket a barkácsolók részére gyártott gépeket. De sajnos van egy sznob réteg, akik azért vesznek drágább gépet vesznek, hogy menőzzenek vele, miközben még -sokszor- egy derékszög is kifog rajtuk.
2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tapasztaltam hogy sokan leszólnák a parkside gépeket. Azt viszont rengetegszer, hogy a "közösség" jórésze leszólásnak veszi, ha leírom hogy ez nagyjából a hasonló árkategórájú márkák (pl. güde, einhell) szintjén van minőségben, és ezek a gépek időszakos otthoni használatra valók (arra egyébként teljesen jók), minőségben távol állnak a bosch, makita és hasonló márkáktól. Ez tény, de sokan leszólásnak veszik.
2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

#4

De ezzel mindenki tisztában van.

Avagy állandóan emlékezteted pl. a suzukisokat is arra, hogy jobb ha most tőled megtudják, hogy ez nem egy Mercédesz amiben ülnek?!

2022. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

A mercedes és a suzuki azért nem jó példa, mert azok minőségben, tartósságban nem igazán különböznek, csak "tudásban". A te példád akkor lenne jó, ha egy azonos minőségű, 125-ös és 230-as flexet hasonlítana valaki össze.

Egyébként nem fétisem nekem se hogy kéretlenül emlékeztessek rá bárkit is, csak pl. amikor valaki feltesz itt az oldalon egy kérdést hogy "Milyen minőségűek a parkside gépek?" akkor nyilván leírom ezt. És aztán jön a leszólás, meg a lepontozás és hasonlók.

2022. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__11523189..


De itt egy példa, hogy megértsd (ehhez konkrétan én nem szóltam hozzá):

A kérdés, hogy mitől olcsók a gépek. Aki azt írta hogy ez egy viszinylag gyenge minőségű és ezért olcsó márka (és valljuk be, a teljes szerszámgéppiacot nézve valóban a parkside az egyik leggyengébb minőségű márka, még ha ár-érték arányban az egyik legjobb is) azt mind lepontozták. Aki viszont azt írta, hogy a nagy márkáknál csak a nevet kell megfizetni és nem a minőséget, vagy azt hogy egy hasonló árkategórájú b&d gépnél lényegesen jobb, azt felpontozták mind. Erről ebszéltem az előbb, ilyen a közösség, a parkside a szent tehén, nem szabad rá "rosszat" mondani.

2022. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkus Parkside gépeim vannak, és egyiket sem bántam meg. Sőt!
2022. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Az nem sznobság, ha valaminek rámutatsz a hibájára, minőségére.


Parkside gépek között is vannak jobbak, rosszabbak. Nyilván átlag ember megveszi az akkus fúrót amit évente 2x elővesz és örül, hogy jó. Erre a célra jó is.

2022. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Minden héten lesz Parkside kérdés? :-DDD


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__11517351..

2022. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!