Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen flexet vegyek barkácsolni?

Milyen flexet vegyek barkácsolni?

Figyelt kérdés
Max 15ezerèrt.

2022. jan. 11. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van mint a hikoki. A kapcsolója jobban kézreáll mint a másiknak ha egy kézzel dolgozok.
2022. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Az megvan, hogy a Flex egy barkácsgép márka? Ráadásul nem is rossz, szóval nyugodtam vehetsz azt! Vagy sarokcsiszolót ebből a Hyundai-t tudom javasolni ,én sokat nyúztam a sajátomat mire meghalt rengeteg rozsdaportól, amúgy Bosch vagy annak koppintása,mert annak szénkeféje jó bele.
2022. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Flex sosem volt barkácsgép márka, ráadásul ők találták fel a sarokcsiszolót. Azért terjedt el a köznyelvben a flex szóhasználat. Kitűnő minőségű ipari gépeket gyártanak, ennek megfelelő áron.

Az első válaszban linkeltek tökéletesen megfelelnek, annyit tennék hozzá, hogy ha drótkorongozás is tervbe van véve, akkor mindenképpen fordulatszámszabályzós gép ajánlott.

2022. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!