Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire jellemző ajtó-ablakcs...

Mennyire jellemző ajtó-ablakcserénél hogy utána a munkások nem vakolják, glettelik és festik vissza a falat olyan szépre mint amilyen volt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jellemző. Nem kömüvesek és festők, egyszerre valszínűleg úgy sem lehet mindent.
2022. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Benne volt a megállapodásban?
2022. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megállapodás kérdése.

Ha beépítést kérsz csak akkor nincs benne,ha helyreállítást is, akkor benne van.

Azért érdemes kérni,mert ilyen kis munkára nagyon nehéz embert találni.

Olyat aki normálisan is dolgozik meg szinte lehetetlen.

2022. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagyrészében csak ennyit takar a beépítés. Nálunk még a purhabot se vágták le :(
2022. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Azért nálunk bevakolták szerintem az a minimum anélkül csak félmunka.

A festést már erős túlzásnak tartom.

2022. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 puritan ***** válasza:
100%
Azért nehéz az ablakosokat erre rávenni, mert az ablakcserét megcsinálják néhány óra alatt, aztán már húznának is el. A visszavakolás gletteléssel, festéssel a száradás miatt egy nap alatt sehogy nem tud elkészülni. Később meg már nagyon nehéz őket visszaimádkozni. Akkor már a következő ablakot csinálják.
2022. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem csinaljak meg. Kőműves munka,meg festo.
2022. jan. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon tortúrásnak láttam ezt a dolgot.

Van egy olyan beépítési mód, hogy tokráépítés. Én úgy kértem, nem volt falbontás. Nagyon elégedett vagyok vele.

Az eredeti tok bent marad és arra építik majdnem teljes takarással az újat tokkal együtt. 3-3,5 óra alatt megvolt.

Ajtóról van szó nálam, ablaknál nem tudom, milyen lenne.

2022. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a visszavakolás, glettelés, festés sokkal több munkaóra, mint az ablakbeépítés, ráadásul sokkal kevesebb rajta a haszon.
2022. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!