Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 20x40es oszlopot hogy rögzítse...

20x40es oszlopot hogy rögzítsek a talajhoz(beton)?

Figyelt kérdés

Házunk elején van egy ki kuktaroló felig körbe van kerítve, teljesen körbe akarom keríteni. Egyszerű zártszelvéynykeret és trapézlemez megy rá, 20x40es zártszelvényből már a hátulját megcsinaltam regebben és felcsavaroztam a trapézlemezt...

Az elején is igyan így szeretném csak ott lenne egy ajtó is így kell egy oszlopt rakjak annyi lesz csak a feladata hogy a tolózar majd belemegy illetve hogy tartsa a trapézlemezt, viszont nem tudom ezt hogy bírom alul rögzöteni a betonhoz hogy stabil legyen, eddig legjobb ötletem hogy 2db

40x40 sarokösszekötőlemezt felhegesztek és azokat lerögzítem a padlóhoz(beton)


2022. jan. 20. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen szerintem jó lesz úgy. A lerögzítéshez használj alapcsavart, mint pl ez itt:

[link]

2022. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!