Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy kerti játszóvárat,...

Vettem egy kerti játszóvárat, de nem tudom a hintaálvány részt hogyan rögzítsem a talajhoz. Ha vas oszloptartót betonoznék le, akkor azt merőlegesen vagy a hintaálvánnyal megegyező dőlésszögben? Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 11:16
 1/1 SargaRigo válasza:

Nem tudom hogy néz ki valójában a hintaállványod, de ha csak egy fordított U betűre emlékeztet, akkor nem elég ha csak lebetonozod. Nálunk ugyanis így dőlt ki. Tőből. Tehát lebetonozod merőlegesen, majd hozzáhegesztesz egy másik lábat, kb mint a nagy K betű alsó szára. Ezt is lebetonozod. Persze a sorrendet értelemszerűen válaszd meg :)

Na, ez már elég erős lesz, hogy ha a szomszéd gyerekek is átjönnek hintát lökni, akkor se legyen gond.

Jó hintázást!

2013. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!