Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kék vagy zöld Bosch?

Kék vagy zöld Bosch?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a különbség a kék és a zöld Bosch között? Szeretnék venni magamnak otthonra egy csavarbehajtót és találtam kéket is és zöldet is.


2022. jan. 23. 06:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Kék ipari, zöld barkács.
2022. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ó értem köszönöm
2022. jan. 23. 07:50
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Otthonra, ház körüli alkalmankénti használatra a zöld is megfelelő. Ha az ár nem számít, akkor nyilván a kék jobb.
2022. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Zöldet is használnak iparban! Nem kell bedőlni ennek. Belül pontosan ugyanolyan a kettő.
2022. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Otthonra felesleges a kék, de megerősítem, hogy komolyabb használatot is elbír a zöld, ha pont olyan van.
2022. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Hiába pontoztok le, én szedtem már szét tucatnyi Bosch gépet, zöldet, kéket vegyesen, mind ugyanolyan belülről. Olyannyira, hogy donornak használt zöldből nem egyszer már szereltem át alkatrészt kékbe. Aki nem hiszi el, az nézze meg a saját szemével. Áron, megjelenésen kívül semmi különbség nincs.
2022. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

#6

Nagyon profi vagy, ha ránézésre megmondod egy bldc motorról hogy hány körös és mennyi a KV értéke.

2022. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz ipari egy szerszám, hogy más paraméterekkel rendelkező motort tesznek bele. Azonos felhasználási célra szánt kék és zöld között nüansznyi a különbség, hidd el nekem. Ha motorban el is tér, azt strapabíróságban és felhasználás közben nem veszed észre.
2022. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre a motor nyomatékát, végfordulatát, teljesítményét? Lol! Inkább legózz tovább.

Gondolom azzal sem vagy tisztában hogy egy zöld házas ESC-jét ami 30 amperre van tervezve, nem kéne összeházasítani egy 10T-s 4000kv-motorral, mert csóri szabályzó leég a francba.

2022. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nem nyomaték alapján osztják ki a színeket vagy egyéb paraméter szerint. Tudnék mondani azonos kategóriában zöldet, ami jobb paraméterekkel bír, mint a kék társa, és kékből is van olyan, ami jobb zöldnél adott kategóriában. Na most akkor ez hogyan is teszi iparivá? Ja, sehogyan... Kék házba szerelik és eladják jókora feláron.
2022. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!