Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kék vagy zöld Bosch?

Kék vagy zöld Bosch?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a különbség a kék és a zöld Bosch között? Szeretnék venni magamnak otthonra egy csavarbehajtót és találtam kéket is és zöldet is.


2022. jan. 23. 06:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szabályzóval meg nem tudom mit akarsz mondani, azt rakják bele, ami az adott típusba szerelt motorhoz való. Az már régen rossz, ha leég, olyat nagyjából csak a kínai noname márkáknál látni.
2022. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát én kizártnak gondolom, hogy nincs különbség, akkor 100év alatt se menne tönkre a barkácsgép.
2022. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jól van most hagyjuk abba. A saját ökörségedbe bonyolódsz bele.

Az előbb azon pampogtál hogy átszereltél alkatrészeket egyikből màsikba, most meg nem érted hogy jön ide a gyenge esc erős motor kombináció. Neked fingod nincs arról mit makogsz.

2022. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy megegyeznek specifikációban, azt mondtam, hogy a kék ipari semmivel sem iparibb belül, mint a zöld. Más színből van kiöntve a háza, ennyi a különbség. Egy normális ipari szerszámnál erősítve vannak az alkatrészek, jobb kenést kap, átgondoltabb a konstrukció, ... soroljam még mi tesz iparivá egy szerszámot? Na, ebből a kék Bosch semmit nem teljesít! De szívesen megnézném, hogy ha mindkettő átlátszó lenne, akkor vakteszten melyiket mondanád iparinak. Segítek, egyiket sem, mert annyira egyformák.
2022. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jól van skywalker. Tudjuk hogy te belelátsz az áttételezések ötvözeteibe, a csapágyak illesztési pontosságába, sőtt még az akkuk C értékét is látod az erő segítségével.🤡🤡
2022. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy kifejezetten ipari szerszámokat is szerelek, látom a különbséget. Az ipariról ordít, hogy normálisan meg van tervezve. :) De nem is tudom mit győzködlek, neked a kék való, fizesd meg a felárát! Ennyi. Nem az én bukszám fog kevesebbet nyomni.
2022. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2022. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyforma lenne, az hamar kiderülne, és senki nem venné az iparit. Mi Hiltit használunk, de azok amit kapnak, attól egy barkács gép egy hónap alatt tönkremenne
2022. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Itt gyártjuk Miskolcon. Megnyugtatok mindenkit, hogy nem ugyanaz van belül. :D
2022. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nagymaki2 válasza:
Én egy zöldet vásároltam. UniversalImpact 650 típust. Majd 30 misi volt.Üt a tengely, vagy a tokmány.2x használtam. Elküldtem garanciális javításra. 3 nap alatt elkészült. Rosszabb lett. Állítólag a tokmányt és a tengelyt is cserélték. Vajon a csapágyakat miért nem??? Már fúrás nélkül, beindítva is rázza a kezemet. A szerviz szerint jó. Mindegyik Bosch ilyen már? A 24 éves eredeti holland Skil-em nem üt most sem. Mit tegyek, ha a szerviz szerint jó, de például egy M3 menetnek a furatát előfúrva kiveri azt? Kihez lehet felülvizsgálatért fordulni?
febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!